Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

FAV CONNECT S.R.L.

CUI 51490950J2025020370005

EFTA BOTOCA, ap. 2, Municipiul Timișoara, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 2.444 lei, profit net 660 lei, 1 angajați.

Despre FAV CONNECT S.R.L.

FAV CONNECT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 martie 2025 cu numărul J2025020370005 și codul unic de înregistrare (CUI) 51490950, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.444 lei, un profit net de 660 lei și 1 angajat (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 9 februarie 2026.

Date de identificare

CUI
51490950
Nr. Registrul Comerțului
J2025020370005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 martie 2025
EUID
ROONRC.J2025020370005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 09.02.2026

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2.444 lei
Profit net
660 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
3.660 lei
Datorii
2.946 lei
Active totale
6.606 lei
Marjă netă
27%
Cifră / angajat
2.444 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 45% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă2.444
Venituri totale2.444
Cheltuieli totale1.668
Profit / pierdere brută776
Profit / pierdere netă660
Număr mediu de angajați1
Active circulante6.606
creanțe57
casa și conturi la bănci6.549
Datorii2.946
Capitaluri proprii3.660
din care capital subscris vărsat3.000

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 471 din 475 în județul Timiș și locul 12.345 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Firme similare din județul Timiș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 08.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate

  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre FAV CONNECT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei FAV CONNECT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FAV CONNECT S.R.L. este 51490950, iar codul de TVA este RO51490950. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025020370005, iar codul EUID este ROONRC.J2025020370005.

Unde are sediul FAV CONNECT S.R.L.?

Sediul social al firmei FAV CONNECT S.R.L. este în EFTA BOTOCA, ap. 2, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are FAV CONNECT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei FAV CONNECT S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată FAV CONNECT S.R.L.?

FAV CONNECT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 martie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma FAV CONNECT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0774 *** 782). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are FAV CONNECT S.R.L.?

În 2025, FAV CONNECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.444 lei și un profit net de 660 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este FAV CONNECT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. FAV CONNECT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 9 februarie 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează