FAULTLESS SERVICES SRL
SPORTURILOR, bl. 43, ap. 5, Municipiul Arad, Arad
În 2025: cifra de afaceri 60 mii lei, pierdere netă 4.422 lei, 1 angajați.
Despre FAULTLESS SERVICES SRL
FAULTLESS SERVICES SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 noiembrie 2012 cu numărul J2/1223/2012 și codul unic de înregistrare (CUI) 30875156, cu sediul în Arad, județul Arad. Activitatea principală este „Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract” (cod CAEN 6832). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 60 mii lei (-5% față de 2024), o pierdere netă de 4.422 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2019 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 59 mii lei la 60 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 30875156
- Nr. Registrul Comerțului
- J2/1223/2012
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 06 noiembrie 2012
- EUID
- ROONRC.J2/1223/2012
- Cod poștal
- 310167
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 60 mii lei
- Pierdere netă
- 4.422 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 5.033 lei
- Datorii
- 134 mii lei
- Active totale
- 139 mii lei
- Marjă netă
- -7,4%
- Cifră / angajat
- 60 mii lei
-5% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; datorii de 96% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 43 mii | 43 mii | 58 mii | 59 mii | 53 mii | 49 mii | 63 mii | 60 mii |
| Venituri totale | 43 mii | 43 mii | 58 mii | 59 mii | 53 mii | 49 mii | 64 mii | 60 mii |
| Cheltuieli totale | 31 mii | 14 mii | 11 mii | 28 mii | 20 mii | 22 mii | 33 mii | 65 mii |
| Profit / pierdere brută | 12 mii | 29 mii | 47 mii | 31 mii | 33 mii | 27 mii | 30 mii | -4.422 |
| Profit / pierdere netă | 10 mii | 28 mii | 45 mii | 30 mii | 32 mii | 23 mii | 25 mii | -4.422 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active circulante | 100 mii | 126 mii | 172 mii | 202 mii | 234 mii | 111 mii | 138 mii | 139 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 740 |
| creanțe | — | 92 mii | 90 mii | 110 mii | 111 mii | 4.317 | 5.843 | 4.640 |
| casa și conturi la bănci | 100 mii | 35 mii | 82 mii | 92 mii | 122 mii | 107 mii | 132 mii | 134 mii |
| Datorii | 1.450 | 318 | 1.029 | 1.708 | 1.308 | 2.142 | 3.245 | 134 mii |
| Capitaluri proprii | 98 mii | 126 mii | 171 mii | 200 mii | 232 mii | 109 mii | 134 mii | 5.033 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 55 din 67 în județul Arad și locul 2.534 din 3.109 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6832 – Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract.
Firme similare din județul Arad
- CIPRIAN MANAGEMENT SRL · Vinga80 mii lei · 1 ang.
- PROFESIONAL ADMIN ON SRL · Fântânele79 mii lei · 0 ang.
- ADMIN CONFORT PLUS S.R.L. · Arad74 mii lei · 1 ang.
- CONSTANT CRISADMIN S.R.L. · Arad60 mii lei · 0 ang.
- ADM LTG MICOLA S.R.L. · Lipova58 mii lei · 0 ang.
- LUCI & LUMI PREST SRL · Arad54 mii lei · 1 ang.
- COADMIN S.R.L. · Arad46 mii lei · 0 ang.
- RIF EVALCONSULTING S.R.L. · Lipova39 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6832 – Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8129 Alte activități de curățenie
Întrebări frecvente despre FAULTLESS SERVICES SRL
Care este CUI-ul firmei FAULTLESS SERVICES SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FAULTLESS SERVICES SRL este 30875156. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2/1223/2012, iar codul EUID este ROONRC.J2/1223/2012.
Unde are sediul FAULTLESS SERVICES SRL?
Sediul social al firmei FAULTLESS SERVICES SRL este în SPORTURILOR, bl. 43, ap. 5, Municipiul Arad, Arad, județul Arad, cod poștal 310167, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FAULTLESS SERVICES SRL?
Activitatea principală a firmei FAULTLESS SERVICES SRL este „Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract”, cod CAEN 6832. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FAULTLESS SERVICES SRL?
FAULTLESS SERVICES SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 noiembrie 2012, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FAULTLESS SERVICES SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0758 *** 299). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FAULTLESS SERVICES SRL?
În 2025, FAULTLESS SERVICES SRL a raportat o cifră de afaceri de 60 mii lei și o pierdere netă de 4.422 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FAULTLESS SERVICES SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, FAULTLESS SERVICES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.