FASTMIND S.R.L.
RÂUL DOAMNEI, bl. TS3, sc. 1, et. 10, ap. 61, București Sectorul 6, București
În 2025: cifra de afaceri 97 mii lei, profit net 7.882 lei.
Despre FASTMIND S.R.L.
FASTMIND S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 aprilie 2016 cu numărul J2016005444404 și codul unic de înregistrare (CUI) 35950330, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 97 mii lei, un profit net de 7.882 lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 176 mii lei la 97 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35950330
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016005444404
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 12 aprilie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016005444404
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 08.10.2026
reactivat 10.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 97 mii lei
- Profit net
- 7.882 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 8.822 lei
- Datorii
- 20 mii lei
- Active totale
- 29 mii lei
- Marjă netă
- 8,1%
0% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 69% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32 mii | 52 mii | 48 mii | 92 mii | 86 mii | 176 mii | 127 mii | 147 mii | 97 mii | 97 mii |
| Venituri totale | 32 mii | 52 mii | 48 mii | 92 mii | 86 mii | 176 mii | 127 mii | 147 mii | 97 mii | 97 mii |
| Cheltuieli totale | 28 mii | 38 mii | 37 mii | 58 mii | 64 mii | 91 mii | 129 mii | 120 mii | 89 mii | 87 mii |
| Profit / pierdere brută | 4.160 | 14 mii | 11 mii | 34 mii | 22 mii | 85 mii | -2.123 | 27 mii | 7.843 | 9.953 |
| Profit / pierdere netă | 3.208 | 12 mii | 9.793 | 31 mii | 20 mii | 80 mii | -4.091 | 21 mii | 5.386 | 7.882 |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 1.913 | 1.030 | 147 | 23 mii |
| Active circulante | 4.166 | 13 mii | 23 mii | 56 mii | 56 mii | 86 mii | 28 mii | 39 mii | 8.387 | 3.870 |
| din care stocuri | — | 84 | 60 | — | — | — | — | — | 266 | — |
| creanțe | — | 695 | 503 | 595 | 284 | 1.180 | 815 | 4.320 | 243 | 122 |
| casa și conturi la bănci | 4.166 | 12 mii | 23 mii | 56 mii | 55 mii | 85 mii | 27 mii | 35 mii | 7.878 | 3.748 |
| Cheltuieli în avans | 287 | 53 | — | — | — | — | — | 104 | — | 1.438 |
| Datorii | 1.045 | 654 | 970 | 2.388 | 3.069 | 4.432 | 34 mii | 23 mii | 2.908 | 20 mii |
| Capitaluri proprii | 3.408 | 13 mii | 22 mii | 54 mii | 53 mii | 81 mii | -3.851 | 17 mii | 5.626 | 8.822 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 824 din 1.858 în județul București și locul 4.072 din 12.931 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.
Firme similare din județul București
- DAV TOP CARS TRANS S.R.L. · București Sector 698 mii lei · 1 ang.
- ITGIGANT SRL · București Sector 397 mii lei · 0 ang.
- ALEX & VALI AUTO S.R.L. · București Sector 497 mii lei · 0 ang.
- NICO & CO DRIVERS S.R.L. · București Sector 297 mii lei · 4 ang.
- IVAN SPEED DRIVER S.R.L. · București Sector 697 mii lei · 1 ang.
- TOURING GTI SRL · București Sector 397 mii lei · 1 ang.
- RADAN TOTAL TAXI SRL · București Sector 597 mii lei · 0 ang.
- ALBU TRANS PROMT S.R.L. · București Sector 397 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre FASTMIND S.R.L.
Care este CUI-ul firmei FASTMIND S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FASTMIND S.R.L. este 35950330. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016005444404, iar codul EUID este ROONRC.J2016005444404.
Unde are sediul FASTMIND S.R.L.?
Sediul social al firmei FASTMIND S.R.L. este în RÂUL DOAMNEI, bl. TS3, sc. 1, et. 10, ap. 61, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FASTMIND S.R.L.?
Activitatea principală a firmei FASTMIND S.R.L. este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FASTMIND S.R.L.?
FASTMIND S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 aprilie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FASTMIND S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru FASTMIND S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 6 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are FASTMIND S.R.L.?
În 2025, FASTMIND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 97 mii lei și un profit net de 7.882 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FASTMIND S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, FASTMIND S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 8 octombrie 2026.