Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA19 ani pe piață

FAST TRACK SRL

CUI 19725778J01/1276/2006

Str. GEORGE BARIȚIU, bl. E2, et. 2, ap. 10, Municipiul Alba Iulia, Alba

În 2025: cifra de afaceri 1,4 mil lei, profit net 87 mii lei, 4 angajați.

Despre FAST TRACK SRL

FAST TRACK SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 decembrie 2006 cu numărul J01/1276/2006 și codul unic de înregistrare (CUI) 19725778, cu sediul în Alba Iulia, județul Alba. Activitatea principală este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse” (cod CAEN 4619). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,4 mil lei (+20% față de 2024), un profit net de 87 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 571 mii lei la 1,4 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 decembrie 2006.

Date de identificare

CUI
19725778
Nr. Registrul Comerțului
J01/1276/2006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 decembrie 2006
EUID
ROONRC.J01/1276/2006
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 18.12.2006

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
05.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1,4 mil lei

+20% față de 2024

Profit net
87 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
462 mii lei
Datorii
43 mii lei
Active totale
505 mii lei
Marjă netă
6,2%
Cifră / angajat
350 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 9% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0500 mii1 mil1,5 mil2016: cifra de afaceri 308.424 lei; profit net 22.067 lei20162017: cifra de afaceri 363.712 lei; profit net 14.410 lei20172018: cifra de afaceri 389.161 lei; profit net 46.954 lei20182019: cifra de afaceri 384.253 lei; profit net 8.431 lei20192020: cifra de afaceri 462.070 lei; profit net 39.048 lei20202021: cifra de afaceri 570.597 lei; profit net 62.344 lei20212022: cifra de afaceri 653.084 lei; profit net 59.141 lei20222023: cifra de afaceri 863.092 lei; profit net 65.806 lei20232024: cifra de afaceri 1.166.794 lei; profit net 107.600 lei20242025: cifra de afaceri 1.399.231 lei; profit net 86.651 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă308 mii364 mii389 mii384 mii462 mii571 mii653 mii863 mii1,2 mil1,4 mil
Venituri totale312 mii364 mii408 mii390 mii463 mii571 mii653 mii863 mii1,2 mil1,4 mil
Cheltuieli totale287 mii346 mii358 mii378 mii419 mii503 mii588 mii790 mii1 mil1,3 mil
Profit / pierdere brută25 mii18 mii51 mii12 mii43 mii68 mii65 mii73 mii128 mii106 mii
Profit / pierdere netă22 mii14 mii47 mii8.43139 mii62 mii59 mii66 mii108 mii87 mii
Număr mediu de angajați2233323334
Active imobilizate13 mii13 mii13 mii15 mii14 mii14 mii40 mii42 mii214 mii195 mii
Active circulante93 mii78 mii110 mii97 mii128 mii146 mii175 mii281 mii295 mii310 mii
din care stocuri73 mii59 mii82 mii59 mii95 mii110 mii127 mii151 mii147 mii154 mii
creanțe2.5948.59615 mii4.1295.3588.48217 mii15 mii21 mii38 mii
casa și conturi la bănci17 mii10 mii13 mii34 mii28 mii27 mii31 mii116 mii127 mii118 mii
Datorii137 mii105 mii90 mii71 mii62 mii17 mii13 mii55 mii133 mii43 mii
Capitaluri proprii-32 mii-14 mii33 mii41 mii80 mii143 mii202 mii268 mii375 mii462 mii
din care capital subscris vărsat400400400400400400400400400400

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 14 din 83 în județul Alba și locul 1.167 din 6.751 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Firme similare din județul Alba

Dosare în instanță

2 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.

  • 3688/226/202605.06.2026

    validare poprire

    Judecătoria Fagaras · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit

  • 2977/226/202420.06.2024

    validare poprire

    Judecătoria Fagaras · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse

  • 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Întrebări frecvente despre FAST TRACK SRL

Care este CUI-ul firmei FAST TRACK SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FAST TRACK SRL este 19725778, iar codul de TVA este RO19725778. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J01/1276/2006, iar codul EUID este ROONRC.J01/1276/2006.

Unde are sediul FAST TRACK SRL?

Sediul social al firmei FAST TRACK SRL este în Str. GEORGE BARIȚIU, bl. E2, et. 2, ap. 10, Municipiul Alba Iulia, Alba, județul Alba, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are FAST TRACK SRL?

Activitatea principală a firmei FAST TRACK SRL este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse”, cod CAEN 4619. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată FAST TRACK SRL?

FAST TRACK SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 decembrie 2006, deci are 19 ani de activitate.

Cum pot contacta firma FAST TRACK SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru FAST TRACK SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Alba Iulia sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are FAST TRACK SRL?

În 2025, FAST TRACK SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,4 mil lei și un profit net de 87 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este FAST TRACK SRL plătitoare de TVA?

Da. FAST TRACK SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18 decembrie 2006. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.

Explorează