FARMACIA ILE SRL
Str. PREPARATIEI, Municipiul Vulcan, Hunedoara
În 2025: cifra de afaceri 379 mii lei, pierdere netă 92 mii lei, 1 angajați.
Despre FARMACIA ILE SRL
FARMACIA ILE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 martie 1992 cu numărul J20/436/1992 și codul unic de înregistrare (CUI) 3554752, cu sediul în Vulcan, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 34 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 379 mii lei (+38% față de 2024), o pierdere netă de 92 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 388 mii lei la 379 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
Date de identificare
- CUI
- 3554752
- Nr. Registrul Comerțului
- J20/436/1992
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 10 martie 1992
- EUID
- ROONRC.J20/436/1992
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.07.1993
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 379 mii lei
- Pierdere netă
- 92 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 1,5 mil lei
- Datorii
- 191 mii lei
- Active totale
- 1,7 mil lei
- Marjă netă
- -24,3%
- Cifră / angajat
- 379 mii lei
+38% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1,3 mil | 953 mii | 163 mii | 242 mii | 305 mii | 388 mii | 499 mii | 498 mii | 275 mii | 379 mii |
| Venituri totale | 1,3 mil | 953 mii | 176 mii | 242 mii | 305 mii | 395 mii | 499 mii | 498 mii | 275 mii | 379 mii |
| Cheltuieli totale | 1,3 mil | 649 mii | 156 mii | 223 mii | 239 mii | 311 mii | 423 mii | 394 mii | 375 mii | 460 mii |
| Profit / pierdere brută | 40 mii | 304 mii | 20 mii | 19 mii | 67 mii | 84 mii | 76 mii | 104 mii | -100 mii | -81 mii |
| Profit / pierdere netă | 33 mii | 293 mii | 18 mii | 17 mii | 64 mii | 80 mii | 71 mii | 99 mii | -108 mii | -92 mii |
| Număr mediu de angajați | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 1,6 mil | 1,5 mil | 1,5 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,6 mil |
| Active circulante | 233 mii | 212 mii | 58 mii | 64 mii | 158 mii | 180 mii | 185 mii | 155 mii | 160 mii | 88 mii |
| din care stocuri | 61 mii | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 47 mii | 25 mii | 21 mii | 20 mii | 117 mii | 130 mii | 130 mii | 61 mii | 116 mii | 30 mii |
| casa și conturi la bănci | 125 mii | 188 mii | 37 mii | 44 mii | 41 mii | 50 mii | 54 mii | 94 mii | 43 mii | 58 mii |
| Datorii | 592 mii | 310 mii | 147 mii | 264 mii | 303 mii | 242 mii | 170 mii | 66 mii | 166 mii | 191 mii |
| Capitaluri proprii | 1,2 mil | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,5 mil | 1,6 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,6 mil | 1,5 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 50 din 197 în județul Hunedoara și locul 5.367 din 14.556 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Hunedoara
- MOBCOMAP SRL · Hațeg414 mii lei · 1 ang.
- DIGITAL ELECTRONIC SRL · Petroșani407 mii lei · 0 ang.
- ANTONIA & ANDREEA IMOBILIARE S.R.L. · Mintia (com. Vețel)393 mii lei · 2 ang.
- LETY & ELY TOTAL SERV S.R.L. · Lupeni373 mii lei · 1 ang.
- INTERCONSULTING S.A. · Deva371 mii lei · 1 ang.
- GOSTAT INVEST S.R.L. · Sat Simeria Veche, Oraș Simeria355 mii lei · 1 ang.
- MAF SOLUTIONS S.R.L. · Hunedoara354 mii lei · 1 ang.
- GIUC PROPERTY MANAGEMENT S.R.L. · Orăștie342 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5819 Alte activități de editare
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a.
Întrebări frecvente despre FARMACIA ILE SRL
Care este CUI-ul firmei FARMACIA ILE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FARMACIA ILE SRL este 3554752, iar codul de TVA este RO3554752. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J20/436/1992, iar codul EUID este ROONRC.J20/436/1992.
Unde are sediul FARMACIA ILE SRL?
Sediul social al firmei FARMACIA ILE SRL este în Str. PREPARATIEI, Municipiul Vulcan, Hunedoara, județul Hunedoara, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FARMACIA ILE SRL?
Activitatea principală a firmei FARMACIA ILE SRL este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FARMACIA ILE SRL?
FARMACIA ILE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 martie 1992, deci are 34 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FARMACIA ILE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0726 *** 622). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FARMACIA ILE SRL?
În 2025, FARMACIA ILE SRL a raportat o cifră de afaceri de 379 mii lei și o pierdere netă de 92 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FARMACIA ILE SRL plătitoare de TVA?
Da. FARMACIA ILE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.