FANMAR TOP CONSTRUCT SRL
DE MIJLOC, Municipiul Brașov, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 79 mii lei, pierdere netă 160 mii lei, 1 angajați.
Despre FANMAR TOP CONSTRUCT SRL
FANMAR TOP CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2017 cu numărul J2017001852088 și codul unic de înregistrare (CUI) 37875404, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor” (cod CAEN 4211). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 79 mii lei (-54% față de 2024), o pierdere netă de 160 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2019 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 600 lei la 79 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 37875404
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017001852088
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 iulie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017001852088
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 79 mii lei
- Pierdere netă
- 160 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 6.715 lei
- Datorii
- 78 mii lei
- Active totale
- 85 mii lei
- Marjă netă
- -203%
- Cifră / angajat
- 79 mii lei
-54% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; datorii de 92% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 54% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 600 | 600 | — | — | 567 mii | 812 mii | 171 mii | 79 mii |
| Venituri totale | 0 | 600 | 600 | 0 | 0 | 567 mii | 812 mii | 171 mii | 103 mii |
| Cheltuieli totale | 457 | 1.294 | 1.002 | 852 | 816 | 43 mii | 637 mii | 348 mii | 262 mii |
| Profit / pierdere brută | -457 | -694 | -402 | -852 | -816 | 524 mii | 176 mii | -177 mii | -159 mii |
| Profit / pierdere netă | -457 | -712 | -420 | -852 | -816 | 519 mii | 169 mii | -179 mii | -160 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | 1 | 5 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 38 | — | — | — | — | — | 82 mii | 66 mii | 2.723 |
| Active circulante | 228 | 726 | -17 | 1 | -166 | 635 mii | 488 mii | 268 mii | 82 mii |
| creanțe | — | 714 | — | — | — | 589 mii | 384 mii | 264 mii | 79 mii |
| casa și conturi la bănci | 228 | 12 | -17 | 1 | -166 | 47 mii | 104 mii | 3.733 | 3.279 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 28 mii | — | — |
| Datorii | 523 | 1.695 | 1.372 | 2.242 | 2.891 | 120 mii | 139 mii | 54 mii | 78 mii |
| Capitaluri proprii | -257 | -969 | -1.389 | -2.241 | -3.057 | 516 mii | 459 mii | 280 mii | 6.715 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 28 din 36 în județul Brașov și locul 1.738 din 1.950 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor.
Firme similare din județul Brașov
- ERSENI CONSTRUCT S.R.L. · Hălchiu145 mii lei · 2 ang.
- OIKEA TIE SRL · Brașov99 mii lei · 1 ang.
- CONAN CONSULT SRL · Brașov51 mii lei · 0 ang.
- EURO TRAFFIC CONSTRUCT S.R.L. · Brașov30 mii lei · 0 ang.
- EXPLORE ENERGY S.R.L. · Sânpetru28 mii lei · 0 ang.
- ORGANIZZAZIONE APPALTI S.R.L. · Brașov25 mii lei · 1 ang.
- RESETAR BV CONSTRUCT S.R.L. · Brașov5.157 lei · 1 ang.
- FORTES GROUP ROMANIA S.R.L. · Brașov5.000 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4519 Comerț cu alte autovehicule
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 6831 Agenții imobiliare
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
Întrebări frecvente despre FANMAR TOP CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei FANMAR TOP CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FANMAR TOP CONSTRUCT SRL este 37875404. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017001852088, iar codul EUID este ROONRC.J2017001852088.
Unde are sediul FANMAR TOP CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei FANMAR TOP CONSTRUCT SRL este în DE MIJLOC, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FANMAR TOP CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei FANMAR TOP CONSTRUCT SRL este „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor”, cod CAEN 4211. În Registrul Comerțului are autorizate în total 32 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FANMAR TOP CONSTRUCT SRL?
FANMAR TOP CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FANMAR TOP CONSTRUCT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0730 *** 344). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FANMAR TOP CONSTRUCT SRL?
În 2025, FANMAR TOP CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 79 mii lei și o pierdere netă de 160 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FANMAR TOP CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, FANMAR TOP CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.