Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

EYA S.R.L.

CUI 53040588J2025093941009

DALIEI, ap. 12, Municipiul Baia Mare, Maramureș

În 2025: cifra de afaceri 6.025 lei, profit net 3.998 lei.

Despre EYA S.R.L.

EYA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2025 cu numărul J2025093941009 și codul unic de înregistrare (CUI) 53040588, cu sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală este „Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune” (cod CAEN 5911). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.025 lei, un profit net de 3.998 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
53040588
Nr. Registrul Comerțului
J2025093941009
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
02 decembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025093941009
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
31.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.025 lei
Profit net
3.998 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.003 lei
Datorii
3.271 lei
Active totale
7.274 lei
Marjă netă
66,4%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 45% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.025
Venituri totale6.025
Cheltuieli totale1.256
Profit / pierdere brută4.769
Profit / pierdere netă3.998
Active imobilizate5.000
Active circulante2.274
casa și conturi la bănci2.274
Datorii3.271
Capitaluri proprii4.003
din care capital subscris vărsat5

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Maramureș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 24.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5911 – Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 7420 Activități fotografice

Întrebări frecvente despre EYA S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EYA S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EYA S.R.L. este 53040588. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025093941009, iar codul EUID este ROONRC.J2025093941009.

Unde are sediul EYA S.R.L.?

Sediul social al firmei EYA S.R.L. este în DALIEI, ap. 12, Municipiul Baia Mare, Maramureș, județul Maramureș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are EYA S.R.L.?

Activitatea principală a firmei EYA S.R.L. este „Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune”, cod CAEN 5911. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată EYA S.R.L.?

EYA S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2025.

Cum pot contacta firma EYA S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru EYA S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Baia Mare sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are EYA S.R.L.?

În 2025, EYA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.025 lei și un profit net de 3.998 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este EYA S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, EYA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 31 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/53040588

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează