EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L.
NARCISELOR, bl. A8, sc. 1, et. 3, ap. 15, Municipiul Brăila, Brăila
În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 8.872 lei, 1 angajați.
Despre EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L.
EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 iulie 2018 cu numărul J2018000524095 și codul unic de înregistrare (CUI) 39686274, cu sediul în Brăila, județul Brăila. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 8 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 8.872 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a scăzut (de la 184 mii lei la 69 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 39686274
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018000524095
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 30 iulie 2018
- EUID
- ROONRC.J2018000524095
- Cod poștal
- 810489
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 8.872 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 13 mii lei
- Datorii
- 1.448 lei
- Active totale
- 14 mii lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 402 mii | 184 mii | 21 mii | 102 mii | 125 mii | 69 mii | — |
| Venituri totale | 406 mii | 189 mii | 24 mii | 102 mii | 125 mii | 69 mii | 0 |
| Cheltuieli totale | 138 mii | 115 mii | 9.213 | 4.102 | 41 mii | 47 mii | 8.872 |
| Profit / pierdere brută | 269 mii | 73 mii | 14 mii | 98 mii | 85 mii | 22 mii | -8.872 |
| Profit / pierdere netă | 213 mii | 59 mii | 14 mii | 96 mii | 83 mii | 21 mii | -8.872 |
| Număr mediu de angajați | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active circulante | 249 mii | 72 mii | 16 mii | 99 mii | 89 mii | 27 mii | 14 mii |
| creanțe | 222 mii | 562 | — | 81 mii | 64 mii | 15 | 15 |
| casa și conturi la bănci | 27 mii | 72 mii | 16 mii | 18 mii | 25 mii | 27 mii | 14 mii |
| Datorii | 36 mii | 13 mii | 1.731 | 2.709 | 4.906 | 5.248 | 1.448 |
| Capitaluri proprii | 214 mii | 59 mii | 15 mii | 96 mii | 84 mii | 22 mii | 13 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Brăila
- QUAKE TRADING SRL · Brăila0 lei · 0 ang.
- MUSCELEANU CONSULTING S.R.L. · Brăila0 lei · 0 ang.
- MCAD S.R.L. · Brăila0 lei · 1 ang.
- AQUAREL SRL · Brăila0 lei · 0 ang.
- SPRINTER SRL · Brăila0 lei · 1 ang.
- CALIOPA SRL · Brăila0 lei · 0 ang.
- ELARA PM CONSULTANCY S.R.L. · Brăila0 lei · 1 ang.
- THERM LINE SRL · Brăila0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Întrebări frecvente despre EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L.
Care este CUI-ul firmei EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L. este 39686274. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2018000524095, iar codul EUID este ROONRC.J2018000524095.
Unde are sediul EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L.?
Sediul social al firmei EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L. este în NARCISELOR, bl. A8, sc. 1, et. 3, ap. 15, Municipiul Brăila, Brăila, județul Brăila, cod poștal 810489, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L.?
Activitatea principală a firmei EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L.?
EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 iulie 2018, deci are 8 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Brăila sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L.?
În 2025, EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 8.872 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, EXTENSIVE ENGINEERING SERVICES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.