Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L.

CUI 52766842J2025081775001

NORDULUI, Municipiul Slatina, Olt

În 2025: cifra de afaceri 7.000 lei, profit net 5.880 lei.

Despre EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L.

EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 octombrie 2025 cu numărul J2025081775001 și codul unic de înregistrare (CUI) 52766842, cu sediul în Slatina, județul Olt. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.000 lei, un profit net de 5.880 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52766842
Nr. Registrul Comerțului
J2025081775001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025081775001
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.000 lei
Profit net
5.880 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.080 lei
Datorii
1.120 lei
Active totale
7.200 lei
Marjă netă
84%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 16% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.000
Venituri totale7.000
Profit / pierdere brută7.000
Profit / pierdere netă5.880
Active circulante7.200
creanțe7.000
casa și conturi la bănci200
Datorii1.120
Capitaluri proprii6.080
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 339 din 349 în județul Olt și locul 19.079 din 19.580 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme similare din județul Olt

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Întrebări frecvente despre EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L. este 52766842. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025081775001, iar codul EUID este ROONRC.J2025081775001.

Unde are sediul EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L.?

Sediul social al firmei EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L. este în NORDULUI, Municipiul Slatina, Olt, județul Olt, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L.?

Activitatea principală a firmei EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 19 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L.?

EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 octombrie 2025.

Cum pot contacta firma EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0768 *** 670). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L.?

În 2025, EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.000 lei și un profit net de 5.880 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, EVSAR CONSTRUCT DESIGN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează