EVOMAR COACHING S.R.L.
ORȘOVA, bl. F4, sc. 2, et. 3, ap. 31, București Sectorul 6, București
În 2025: cifra de afaceri 6.571 lei, profit net 5.391 lei.
Despre EVOMAR COACHING S.R.L.
EVOMAR COACHING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2019 cu numărul J2019016095401 și codul unic de înregistrare (CUI) 41945010, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559). Firma are 6 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.571 lei (+344% față de 2024), un profit net de 5.391 lei. Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 2.325 lei la 6.571 lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 41945010
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019016095401
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 noiembrie 2019
- EUID
- ROONRC.J2019016095401
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 15.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 6.571 lei
- Profit net
- 5.391 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -2.310 lei
- Datorii
- 9.520 lei
- Active totale
- 7.210 lei
- Marjă netă
- 82%
+344% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (132%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 2.325 | — | 1.481 | 6.571 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 2.325 | 0 | 1.481 | 6.571 |
| Cheltuieli totale | 30 | 261 | 863 | 367 | 2.305 | 8.110 | 908 |
| Profit / pierdere brută | -30 | -261 | -863 | 1.958 | -2.305 | -6.629 | 5.663 |
| Profit / pierdere netă | -30 | -261 | -863 | 1.888 | -2.305 | -6.629 | 5.391 |
| Active imobilizate | 143 | 0 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 827 | 754 | 391 | 1.779 | 366 | 1.808 | 7.139 |
| creanțe | — | — | — | 500 | — | — | — |
| casa și conturi la bănci | 827 | 754 | 391 | 1.279 | 366 | 1.808 | 7.139 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 108 | — | 71 |
| Datorii | 500 | 545 | 1.045 | 545 | 1.545 | 9.509 | 9.520 |
| Capitaluri proprii | 470 | 209 | -654 | 1.234 | -1.071 | -7.701 | -2.310 |
| din care capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 2.438 din 2.628 în județul București și locul 7.396 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..
Firme similare din județul București
- CONDEI GD S.R.L. · București Sector 36.750 lei · 0 ang.
- BOCA COACHING SOLUTIONS S.R.L. · București Sector 36.706 lei · 0 ang.
- RUXANDRA CURT S.R.L. · București Sector 36.640 lei · 0 ang.
- GOOD CARE S.R.L. · București Sector 26.600 lei · 0 ang.
- IMPEX-CENARS S.R.L. · București Sector 46.569 lei · 0 ang.
- PEOPLE&TEAM DEVELOPMENT SRL · București Sector 56.500 lei · 0 ang.
- LIFE & BUSINESS SUPPORT S.R.L. · București Sector 66.500 lei · 1 ang.
- BEYOND LIMITS S.R.L. · București Sector 26.496 lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7220 Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
- 9111 Activități ale bibliotecilor
- 9112 Activități ale arhivelor
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre EVOMAR COACHING S.R.L.
Care este CUI-ul firmei EVOMAR COACHING S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EVOMAR COACHING S.R.L. este 41945010. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019016095401, iar codul EUID este ROONRC.J2019016095401.
Unde are sediul EVOMAR COACHING S.R.L.?
Sediul social al firmei EVOMAR COACHING S.R.L. este în ORȘOVA, bl. F4, sc. 2, et. 3, ap. 31, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EVOMAR COACHING S.R.L.?
Activitatea principală a firmei EVOMAR COACHING S.R.L. este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559. În Registrul Comerțului are autorizate în total 13 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EVOMAR COACHING S.R.L.?
EVOMAR COACHING S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2019, deci are 6 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EVOMAR COACHING S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru EVOMAR COACHING S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 6 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are EVOMAR COACHING S.R.L.?
În 2025, EVOMAR COACHING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.571 lei și un profit net de 5.391 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EVOMAR COACHING S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, EVOMAR COACHING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.