EVOGENIC SRL
MĂRGELELOR, Oraș Bragadiru, Ilfov
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 250 lei, pierdere netă 3.013 lei.
Despre EVOGENIC SRL
EVOGENIC SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2017 cu numărul J2017003434233 și codul unic de înregistrare (CUI) 37879511, cu sediul în Bragadiru, județul Ilfov. Activitatea principală este „Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.” (cod CAEN 3299). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 250 lei, o pierdere netă de 3.013 lei. Între 2018 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 1.388 lei la 250 lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.
Date de identificare
- CUI
- 37879511
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017003434233
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 iulie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017003434233
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Da
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
din 05.10.2018
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 250 lei
- Pierdere netă
- 3.013 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -104 mii lei
- Datorii
- 104 mii lei
- Active totale
- 200 lei
- Marjă netă
- -1.205,2%
Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (52148%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 1.388 | — | 27 mii | — | — | 7.500 | — | 250 |
| Venituri totale | 0 | 94 mii | 52 mii | 62 mii | 0 | 0 | 7.500 | 0 | 250 |
| Cheltuieli totale | 15 mii | 96 mii | 112 mii | 90 mii | 93 | — | — | 1.271 | 3.263 |
| Profit / pierdere brută | -15 mii | -2.635 | -60 mii | -29 mii | -93 | 0 | 7.500 | -1.271 | -3.013 |
| Profit / pierdere netă | -15 mii | -2.649 | -60 mii | -29 mii | -93 | 0 | 6.300 | -1.271 | -3.013 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — | — |
| Active imobilizate | 367 | 87 mii | 34 mii | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 216 | 16 mii | 476 | 1 | 1 | 1 | 7.501 | 95 | 200 |
| casa și conturi la bănci | 216 | 16 mii | 476 | 1 | 1 | 1 | 7.501 | 95 | 200 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 93 | 93 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 15 mii | 33 mii | 78 mii | 106 mii | 106 mii | 106 mii | 107 mii | 101 mii | 104 mii |
| Venituri în avans | — | 87 mii | 34 mii | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -14 mii | -17 mii | -77 mii | -106 mii | -106 mii | -106 mii | -100 mii | -101 mii | -104 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 57 din 59 în județul Ilfov și locul 1.230 din 1.246 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 3299 – Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a..
Firme similare din județul Ilfov
- ANAIS&IULIAN DECO S.R.L. · Popești Leordeni171 lei · 0 ang.
- LUMIRA CANDELA S.R.L. · Pantelimon128 lei · 1 ang.
- PINKY PROMISE S.R.L. · Popești Leordeni0 lei · 0 ang.
- LUMIA DESIGN SRL · Dudu (com. Chiajna)0 lei · 0 ang.
- LUNEVO S.R.L. · Popești Leordeni0 lei · 0 ang.
- IRIS PAPER FLOWERS S.R.L. · Dudu (com. Chiajna)0 lei · 0 ang.
- LUMALUXHAUS S.R.L. · Bragadiru0 lei · 1 ang.
- SUMNA SRL · Ghermănești (com. Snagov)0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 3299 – Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
- 3213 Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
- 3240 Fabricarea jocurilor și jucăriilor
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Întrebări frecvente despre EVOGENIC SRL
Care este CUI-ul firmei EVOGENIC SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EVOGENIC SRL este 37879511. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017003434233, iar codul EUID este ROONRC.J2017003434233.
Unde are sediul EVOGENIC SRL?
Sediul social al firmei EVOGENIC SRL este în MĂRGELELOR, Oraș Bragadiru, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EVOGENIC SRL?
Activitatea principală a firmei EVOGENIC SRL este „Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.”, cod CAEN 3299. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EVOGENIC SRL?
EVOGENIC SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EVOGENIC SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru EVOGENIC SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Bragadiru sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are EVOGENIC SRL?
În 2025, EVOGENIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 250 lei și o pierdere netă de 3.013 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EVOGENIC SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, EVOGENIC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.