EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.
NICOLAE FIRU, Sat Chișoda, Comuna Giroc, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 568 mii lei, profit net 9.335 lei, 6 angajați.
Despre EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.
EVO HACER CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 martie 2019 cu numărul J35/1392/2019 și codul unic de înregistrare (CUI) 40794580, cu sediul în Chișoda (com. Giroc), județul Timiș. Activitatea principală este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.” (cod CAEN 4399). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 568 mii lei (+68% față de 2024), un profit net de 9.335 lei și 6 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 123 mii lei la 568 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2025 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 40794580
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/1392/2019
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 15 martie 2019
- EUID
- ROONRC.J35/1392/2019
- Cod poștal
- 307221
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.02.2025
din 01.02.2025
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 568 mii lei
- Profit net
- 9.335 lei
- Angajați (medie)
- 6
- Capitaluri proprii
- 5.275 lei
- Datorii
- 213 mii lei
- Active totale
- 219 mii lei
- Marjă netă
- 1,6%
- Cifră / angajat
- 95 mii lei
+68% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 98% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 121 mii | 97 mii | 123 mii | 207 mii | 125 mii | 337 mii | 568 mii |
| Venituri totale | 121 mii | 97 mii | 123 mii | 208 mii | 125 mii | 338 mii | 576 mii |
| Cheltuieli totale | 118 mii | 89 mii | 118 mii | 204 mii | 205 mii | 254 mii | 555 mii |
| Profit / pierdere brută | 2.804 | 7.676 | 4.319 | 4.138 | -80 mii | 83 mii | 21 mii |
| Profit / pierdere netă | 1.267 | 6.717 | 3.218 | 2.106 | -81 mii | 77 mii | 9.335 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| Active imobilizate | 20 | — | — | 115 mii | 97 mii | 79 mii | 62 mii |
| Active circulante | 16 mii | 34 mii | 21 mii | 16 mii | 8.847 | 56 mii | 157 mii |
| din care stocuri | 3.409 | 3.409 | 7.646 | — | 6.766 | — | — |
| creanțe | 9.500 | 30 mii | 8.000 | 6.095 | 821 | 48 mii | 157 mii |
| casa și conturi la bănci | 2.840 | 206 | 5.412 | 10 mii | 1.260 | 8.164 | -92 |
| Datorii | 14 mii | 25 mii | 9.656 | 129 mii | 187 mii | 139 mii | 213 mii |
| Capitaluri proprii | 1.467 | 8.184 | 11 mii | 2.345 | -81 mii | -4.060 | 5.275 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 47 din 145 în județul Timiș și locul 1.000 din 2.787 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..
Firme similare din județul Timiș
- SCHELA G3 SRL · Giarmata-Vii (com. Ghiroda)611 mii lei · 1 ang.
- TEHNO TRADE INDUSTRIAL SRL · Timișoara599 mii lei · 3 ang.
- DORDAN BOGDOR BDD S.R.L. · Jebel589 mii lei · 1 ang.
- KAT CONS SRL · Timișoara548 mii lei · 2 ang.
- MARIAN-JUNIOR S.R.L. · Știuca545 mii lei · 3 ang.
- RUSU MACARALE TM S.R.L. · Șag528 mii lei · 2 ang.
- STONE DESIGN BD S.R.L. · Utvin (com. Sânmihaiu Roman)503 mii lei · 2 ang.
- PRO ASCENT SOLUTIONS S.R.L. · Timișoara501 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
Întrebări frecvente despre EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EVO HACER CONSTRUCT S.R.L. este 40794580, iar codul de TVA este RO40794580. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J35/1392/2019, iar codul EUID este ROONRC.J35/1392/2019.
Unde are sediul EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei EVO HACER CONSTRUCT S.R.L. este în NICOLAE FIRU, Sat Chișoda, Comuna Giroc, Timiș, Chișoda (com. Giroc), județul Timiș, cod poștal 307221, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei EVO HACER CONSTRUCT S.R.L. este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.”, cod CAEN 4399. În Registrul Comerțului are autorizate în total 21 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.?
EVO HACER CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 martie 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0733 *** 102). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.?
În 2025, EVO HACER CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 568 mii lei și un profit net de 9.335 lei, cu 6 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EVO HACER CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. EVO HACER CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2025 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.