Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA8 ani pe piață

EVO GLAMPING S.R.L.

CUI 37928045J2017005904237

SILIȘTEA-CIOLPANI, Sat Siliștea Snagovului, Comuna Gruiu, Ilfov

A primit finanțare publică (1 proiect)

În 2025: cifra de afaceri 269 mii lei, pierdere netă 180 mii lei, 1 angajați.

Despre EVO GLAMPING S.R.L.

EVO GLAMPING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 noiembrie 2017 cu numărul J2017005904237 și codul unic de înregistrare (CUI) 37928045, cu sediul în Siliștea Snagovului (com. Gruiu), județul Ilfov. Activitatea principală este „Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile” (cod CAEN 1396). Firma are 8 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 269 mii lei (+57% față de 2024), o pierdere netă de 180 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 409 mii lei la 269 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2019.

Date de identificare

CUI
37928045
Nr. Registrul Comerțului
J2017005904237
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 noiembrie 2017
EUID
ROONRC.J2017005904237
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.07.2019

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
14.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
269 mii lei

+57% față de 2024

Pierdere netă
180 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-91 mii lei
Datorii
277 mii lei
Active totale
186 mii lei
Marjă netă
-67%
Cifră / angajat
269 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (149%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-200 mii0200 mii400 mii600 mii2017: cifra de afaceri 5.800 lei; profit net 789 lei20172018: cifra de afaceri 83.490 lei; profit net 1.446 lei20182019: cifra de afaceri 2.341 lei; pierdere netă 86.917 lei20192020: cifra de afaceri 202.721 lei; pierdere netă 56.397 lei20202021: cifra de afaceri 408.557 lei; profit net 4.011 lei20212022: cifra de afaceri 457.577 lei; profit net 202.658 lei20222023: cifra de afaceri 203.265 lei; profit net 10.743 lei20232024: cifra de afaceri 171.385 lei; pierdere netă 124.016 lei20242025: cifra de afaceri 268.582 lei; pierdere netă 179.872 lei2025
Indicator (lei)201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă5.80083 mii2.341203 mii409 mii458 mii203 mii171 mii269 mii
Venituri totale5.80083 mii2.341203 mii409 mii463 mii225 mii171 mii275 mii
Cheltuieli totale4.95381 mii89 mii256 mii401 mii256 mii212 mii294 mii452 mii
Profit / pierdere brută8472.281-87 mii-54 mii8.097207 mii13 mii-122 mii-177 mii
Profit / pierdere netă7891.446-87 mii-56 mii4.011203 mii11 mii-124 mii-180 mii
Număr mediu de angajați122211111
Active imobilizate149 mii130 mii111 mii93 mii74 mii93 mii62 mii57 mii30 mii
Active circulante7.61885 mii102 mii273 mii113 mii331 mii299 mii232 mii156 mii
din care stocuri3265.49424 mii83 mii20 mii130 mii163 mii161 mii48 mii
creanțe—77 mii75 mii147 mii90 mii168 mii122 mii58 mii83 mii
casa și conturi la bănci7.2922.1343.22543 mii3.00734 mii14 mii14 mii25 mii
Datorii156 mii14 mii100 mii309 mii126 mii154 mii149 mii201 mii277 mii
Venituri în avans—198 mii198 mii198 mii198 mii198 mii198 mii198 mii—
Capitaluri proprii9892.435-84 mii-141 mii-137 mii72 mii14 mii-110 mii-91 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 2 din 4 în județul Ilfov și locul 66 din 87 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1396 – Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile.

Firme similare din județul Ilfov

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 1396 – Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile

  • 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Întrebări frecvente despre EVO GLAMPING S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EVO GLAMPING S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EVO GLAMPING S.R.L. este 37928045, iar codul de TVA este RO37928045. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017005904237, iar codul EUID este ROONRC.J2017005904237.

Unde are sediul EVO GLAMPING S.R.L.?

Sediul social al firmei EVO GLAMPING S.R.L. este în SILIȘTEA-CIOLPANI, Sat Siliștea Snagovului, Comuna Gruiu, Ilfov, Siliștea Snagovului (com. Gruiu), județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are EVO GLAMPING S.R.L.?

Activitatea principală a firmei EVO GLAMPING S.R.L. este „Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile”, cod CAEN 1396. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată EVO GLAMPING S.R.L.?

EVO GLAMPING S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 noiembrie 2017, deci are 8 ani de activitate.

Cum pot contacta firma EVO GLAMPING S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru EVO GLAMPING S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Siliștea Snagovului (com. Gruiu) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are EVO GLAMPING S.R.L.?

În 2025, EVO GLAMPING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 269 mii lei și o pierdere netă de 180 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este EVO GLAMPING S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. EVO GLAMPING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2019. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează