EVARTIS.RO SRL
C. G. BEDREAG, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 506 mii lei, pierdere netă 8.882 lei, 4 angajați.
Despre EVARTIS.RO SRL
EVARTIS.RO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 martie 2008 cu numărul J2008000772224 și codul unic de înregistrare (CUI) 23457371, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice” (cod CAEN 7320). Firma are 18 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 506 mii lei (-6% față de 2024), o pierdere netă de 8.882 lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 399 mii lei la 506 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 14 martie 2008.
Date de identificare
- CUI
- 23457371
- Nr. Registrul Comerțului
- J2008000772224
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 martie 2008
- EUID
- ROONRC.J2008000772224
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 12.10.2026
din 14.03.2008
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 506 mii lei
- Pierdere netă
- 8.882 lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- -22 mii lei
- Datorii
- 118 mii lei
- Active totale
- 96 mii lei
- Marjă netă
- -1,8%
- Cifră / angajat
- 126 mii lei
-6% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (122%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 300 mii | 299 mii | 312 mii | 347 mii | 378 mii | 399 mii | 472 mii | 520 mii | 535 mii | 506 mii |
| Venituri totale | 300 mii | 319 mii | 312 mii | 353 mii | 378 mii | 408 mii | 472 mii | 559 mii | 539 mii | 506 mii |
| Cheltuieli totale | 233 mii | 254 mii | 252 mii | 269 mii | 267 mii | 388 mii | 412 mii | 537 mii | 496 mii | 505 mii |
| Profit / pierdere brută | 67 mii | 64 mii | 60 mii | 84 mii | 111 mii | 20 mii | 60 mii | 23 mii | 43 mii | 940 |
| Profit / pierdere netă | 64 mii | 61 mii | 57 mii | 81 mii | 107 mii | 16 mii | 56 mii | 18 mii | 32 mii | -8.882 |
| Număr mediu de angajați | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 70 mii | 92 mii | 83 mii | 73 mii | 148 mii | 170 mii | 152 mii | 217 mii | 153 mii | 89 mii |
| Active circulante | 51 mii | 112 mii | 175 mii | 206 mii | 228 mii | 191 mii | 70 mii | 59 mii | 40 mii | 7.661 |
| creanțe | — | — | — | — | — | 1.184 | 238 | 2.878 | 2.172 | 2.978 |
| casa și conturi la bănci | 51 mii | 112 mii | 175 mii | 206 mii | 228 mii | 190 mii | 69 mii | 56 mii | 38 mii | 4.683 |
| Datorii | 57 mii | 79 mii | 76 mii | 69 mii | 115 mii | 142 mii | 112 mii | 182 mii | 152 mii | 118 mii |
| Capitaluri proprii | 64 mii | 125 mii | 182 mii | 210 mii | 261 mii | 219 mii | 110 mii | 95 mii | 41 mii | -22 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 9 din 31 în județul Iași și locul 221 din 845 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7320 – Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice.
Firme similare din județul Iași
- CCD CONSULTING EXPERT SRL · Iași727 mii lei · 1 ang.
- EMADY'S PREST SRL · Iași492 mii lei · 2 ang.
- XTREMETRADER S.R.L. · Vișan (com. Bârnova)453 mii lei · 1 ang.
- INTERNATIONAL BUSINESS & STRATEGIES S.R.L. · Iași367 mii lei · 1 ang.
- ACMADO RISE S.R.L. · Horpaz (com. Miroslava)335 mii lei · 1 ang.
- A&C OCTAPLUS S.R.L. · Iași313 mii lei · 1 ang.
- HANNYA MEDICAL SRL · Iași288 mii lei · 0 ang.
- EURO STRATEGIC RESEARCH S.R.L. · Iași284 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7320 – Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5224 Manipulări
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
- 5226 Alte activități anexe transporturilor
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8292 Activități de ambalare
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre EVARTIS.RO SRL
Care este CUI-ul firmei EVARTIS.RO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EVARTIS.RO SRL este 23457371, iar codul de TVA este RO23457371. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2008000772224, iar codul EUID este ROONRC.J2008000772224.
Unde are sediul EVARTIS.RO SRL?
Sediul social al firmei EVARTIS.RO SRL este în C. G. BEDREAG, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EVARTIS.RO SRL?
Activitatea principală a firmei EVARTIS.RO SRL este „Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice”, cod CAEN 7320. În Registrul Comerțului are autorizate în total 22 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EVARTIS.RO SRL?
EVARTIS.RO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 martie 2008, deci are 18 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EVARTIS.RO SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0232 *** 853). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are EVARTIS.RO SRL?
În 2025, EVARTIS.RO SRL a raportat o cifră de afaceri de 506 mii lei și o pierdere netă de 8.882 lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EVARTIS.RO SRL plătitoare de TVA?
Da. EVARTIS.RO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 14 martie 2008. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.