EURO INTEGRA SRL
Str. MACIN, Municipiul Brașov, Brașov
Despre EURO INTEGRA SRL
EURO INTEGRA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 noiembrie 1992 cu numărul J08/3552/1992 și codul unic de înregistrare (CUI) 3582760, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Activități fotografice” (cod CAEN 7420). Firma are 33 ani de la înființare. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.
Date de identificare
- CUI
- 3582760
- Nr. Registrul Comerțului
- J08/3552/1992
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 16 noiembrie 1992
- EUID
- ROONRC.J08/3552/1992
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Da
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 18.10.2026
din 27.08.2015
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare
Nu am găsit bilanțuri publicate de Ministerul Finanțelor pentru această firmă în ultimii 10 ani.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Brașov
- MIBLIOTEQ S.R.L. · Brașov4,3 mil lei · 7 ang.
- PLENUM SRL · Brașov1,4 mil lei · 10 ang.
- BFE SOLUTION S.R.L. · Lunca Calnicului (com. Prejmer)999 mii lei · 2 ang.
- ULTIMATE IMPEX SRL · Brașov676 mii lei · 2 ang.
- GLAMART MEDIA SRL · Brașov636 mii lei · 2 ang.
- D-SIGN LAB S.R.L. · Săcele582 mii lei · 1 ang.
- FOTO IMPACT SRL · Brașov564 mii lei · 4 ang.
- SUPER FOTO EXPRESS SRL · Brașov455 mii lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7420 – Activități fotografice
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre EURO INTEGRA SRL
Care este CUI-ul firmei EURO INTEGRA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EURO INTEGRA SRL este 3582760. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J08/3552/1992, iar codul EUID este ROONRC.J08/3552/1992.
Unde are sediul EURO INTEGRA SRL?
Sediul social al firmei EURO INTEGRA SRL este în Str. MACIN, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EURO INTEGRA SRL?
Activitatea principală a firmei EURO INTEGRA SRL este „Activități fotografice”, cod CAEN 7420.
Când a fost înființată EURO INTEGRA SRL?
EURO INTEGRA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 noiembrie 1992, deci are 33 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EURO INTEGRA SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0268 *** 405). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Este EURO INTEGRA SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, EURO INTEGRA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 18 octombrie 2026.