Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA13 ani pe piață

ESTE INTERIOR SRL

CUI 31101285J40/485/2013

JUSTIȚIEI, București Sectorul 4, București

În 2025: cifra de afaceri 322 mii lei, pierdere netă 230 mii lei, 5 angajați.

Despre ESTE INTERIOR SRL

ESTE INTERIOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 ianuarie 2013 cu numărul J40/485/2013 și codul unic de înregistrare (CUI) 31101285, cu sediul în București Sector 4, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 322 mii lei (-36% față de 2024), o pierdere netă de 230 mii lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 383 mii lei la 322 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
31101285
Nr. Registrul Comerțului
J40/485/2013
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 ianuarie 2013
EUID
ROONRC.J40/485/2013
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
322 mii lei

-36% față de 2024

Pierdere netă
230 mii lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
-629 mii lei
Datorii
666 mii lei
Active totale
37 mii lei
Marjă netă
-71,6%
Cifră / angajat
64 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (1802%); cifra de afaceri a scăzut cu 36% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-400 mii-200 mii0200 mii400 mii600 mii2016: cifra de afaceri 239.917 lei; profit net 3.802 lei20162017: cifra de afaceri 187.845 lei; pierdere netă 56.029 lei20172018: cifra de afaceri 169.502 lei; pierdere netă 115.671 lei20182019: cifra de afaceri 462.305 lei; profit net 52.809 lei20192020: cifra de afaceri 366.492 lei; profit net 45.325 lei20202021: cifra de afaceri 382.966 lei; profit net 5.596 lei20212022: cifra de afaceri 198.167 lei; profit net 3.221 lei20222023: cifra de afaceri 397.177 lei; pierdere netă 174.432 lei20232024: cifra de afaceri 500.336 lei; pierdere netă 84.539 lei20242025: cifra de afaceri 321.924 lei; pierdere netă 230.471 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă240 mii188 mii170 mii462 mii366 mii383 mii198 mii397 mii500 mii322 mii
Venituri totale240 mii188 mii170 mii462 mii367 mii383 mii303 mii464 mii500 mii389 mii
Cheltuieli totale234 mii242 mii283 mii405 mii318 mii374 mii297 mii633 mii574 mii612 mii
Profit / pierdere brută6.202-54 mii-114 mii57 mii49 mii9.4256.249-170 mii-74 mii-223 mii
Profit / pierdere netă3.802-56 mii-116 mii53 mii45 mii5.5963.221-174 mii-85 mii-230 mii
Număr mediu de angajați2335334455
Active imobilizate—46 mii32 mii59 mii37 mii20 mii94 mii64 mii55 mii13 mii
Active circulante66 mii54 mii21 mii22 mii53 mii104 mii220 mii193 mii96 mii22 mii
din care stocuri54 mii37 mii13 mii—38 mii68 mii194 mii69 mii29 mii20 mii
creanțe1.7429.3854492.21666326 mii71 mii749749
casa și conturi la bănci11 mii7.7497.91320 mii14 mii36 mii91553 mii66 mii996
Cheltuieli în avans1817274512258—961.0831.6312.136
Datorii141 mii231 mii299 mii275 mii238 mii267 mii454 mii572 mii550 mii666 mii
Capitaluri proprii-75 mii-131 mii-246 mii-194 mii-148 mii-143 mii-139 mii-314 mii-398 mii-629 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul București

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
  • 9003 Activități de creație artistică

Întrebări frecvente despre ESTE INTERIOR SRL

Care este CUI-ul firmei ESTE INTERIOR SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ESTE INTERIOR SRL este 31101285. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/485/2013, iar codul EUID este ROONRC.J40/485/2013.

Unde are sediul ESTE INTERIOR SRL?

Sediul social al firmei ESTE INTERIOR SRL este în JUSTIȚIEI, București Sectorul 4, București, București Sector 4, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ESTE INTERIOR SRL?

Activitatea principală a firmei ESTE INTERIOR SRL este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 26 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ESTE INTERIOR SRL?

ESTE INTERIOR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 ianuarie 2013, deci are 13 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ESTE INTERIOR SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 056). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ESTE INTERIOR SRL?

În 2025, ESTE INTERIOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 322 mii lei și o pierdere netă de 230 mii lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ESTE INTERIOR SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ESTE INTERIOR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/31101285

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează