Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA3 ani pe piață

EQUAL VISION S.R.L.

CUI 48126292J4/746/2023

LETEA, sc. B, ap. 204, Municipiul Bacău, Bacău

În 2024: cifra de afaceri 5.803 lei, profit net 4.009 lei.

Despre EQUAL VISION S.R.L.

EQUAL VISION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 mai 2023 cu numărul J4/746/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 48126292, cu sediul în Bacău, județul Bacău. Activitatea principală este „Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări” (cod CAEN 6622). Firma are 3 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.803 lei, un profit net de 4.009 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
48126292
Nr. Registrul Comerțului
J4/746/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 mai 2023
EUID
ROONRC.J4/746/2023
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
5.803 lei
Profit net
4.009 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.722 lei
Datorii
1.628 lei
Active totale
5.350 lei
Marjă netă
69,1%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 30% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă5.803
Venituri totale5.803
Cheltuieli totale1.048
Profit / pierdere brută4.755
Profit / pierdere netă4.009
Active circulante5.350
casa și conturi la bănci5.350
Datorii1.628
Capitaluri proprii3.722
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 167 din 175 în județul Bacău și locul 4.354 din 4.579 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 6622 – Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări.

Firme similare din județul Bacău

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6622 – Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
  • 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Întrebări frecvente despre EQUAL VISION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EQUAL VISION S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EQUAL VISION S.R.L. este 48126292. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J4/746/2023, iar codul EUID este ROONRC.J4/746/2023.

Unde are sediul EQUAL VISION S.R.L.?

Sediul social al firmei EQUAL VISION S.R.L. este în LETEA, sc. B, ap. 204, Municipiul Bacău, Bacău, județul Bacău, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are EQUAL VISION S.R.L.?

Activitatea principală a firmei EQUAL VISION S.R.L. este „Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări”, cod CAEN 6622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată EQUAL VISION S.R.L.?

EQUAL VISION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 mai 2023, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma EQUAL VISION S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0753 *** 758). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are EQUAL VISION S.R.L.?

În 2024, EQUAL VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.803 lei și un profit net de 4.009 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este EQUAL VISION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, EQUAL VISION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează