Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA15 ani pe piață

EPROM S.R.L.

CUI 28512787J2011000316390

Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea

În 2025: cifra de afaceri 4,3 mil lei, profit net 44 mii lei, 1 angajați.

Despre EPROM S.R.L.

EPROM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 mai 2011 cu numărul J2011000316390 și codul unic de înregistrare (CUI) 28512787, cu sediul în Gologanu, județul Vrancea. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4,3 mil lei (+4% față de 2024), un profit net de 44 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1,6 mil lei la 4,3 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2011.

Date de identificare

CUI
28512787
Nr. Registrul Comerțului
J2011000316390
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
19 mai 2011
EUID
ROONRC.J2011000316390
Cod poștal
627206

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.06.2011

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4,3 mil lei

+4% față de 2024

Profit net
44 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
160 mii lei
Datorii
2,1 mil lei
Active totale
2,2 mil lei
Marjă netă
1%
Cifră / angajat
4,3 mil lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 93% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
02 mil4 mil6 mil8 mil2016: cifra de afaceri 343.739 lei; profit net 211.183 lei20162017: cifra de afaceri 366.328 lei; profit net 270.116 lei20172018: cifra de afaceri 503.343 lei; profit net 381.708 lei20182019: cifra de afaceri 364.708 lei; profit net 244.578 lei20192020: cifra de afaceri 290.373 lei; profit net 182.789 lei20202021: cifra de afaceri 1.587.072 lei; profit net 518.612 lei20212022: cifra de afaceri 7.172.731 lei; profit net 1.244.165 lei20222023: cifra de afaceri 7.683.671 lei; profit net 573.149 lei20232024: cifra de afaceri 4.077.319 lei; profit net 125.395 lei20242025: cifra de afaceri 4.252.671 lei; profit net 44.186 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă344 mii366 mii503 mii365 mii290 mii1,6 mil7,2 mil7,7 mil4,1 mil4,3 mil
Venituri totale344 mii366 mii507 mii365 mii290 mii1,6 mil7,2 mil7,7 mil4,1 mil4,3 mil
Cheltuieli totale122 mii85 mii121 mii116 mii105 mii1,1 mil5,8 mil7 mil3,9 mil4,2 mil
Profit / pierdere brută221 mii281 mii387 mii248 mii186 mii534 mii1,4 mil700 mii181 mii76 mii
Profit / pierdere netă211 mii270 mii382 mii245 mii183 mii519 mii1,2 mil573 mii125 mii44 mii
Număr mediu de angajați0—11114311
Active imobilizate59 mii53 mii165 mii147 mii129 mii115 mii143 mii398 mii329 mii229 mii
Active circulante205 mii465 mii823 mii1 mil1,2 mil1,7 mil1,6 mil1,5 mil1,3 mil2 mil
din care stocuri03807.2137.211—2.2255.24526705 mii1,4 mil
creanțe313712——1.172622 mii601 mii439 mii490 mii540 mii
casa și conturi la bănci204 mii464 mii815 mii1 mil1,2 mil1 mil1 mil1 mil153 mii11 mii
Datorii23 mii7.08195 mii59 mii54 mii619 mii540 mii974 mii1,2 mil2,1 mil
Capitaluri proprii241 mii511 mii893 mii1,1 mil1,3 mil1,2 mil1,2 mil880 mii508 mii160 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 3 din 96 în județul Vrancea și locul 498 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Firme similare din județul Vrancea

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate

  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 8122 Activități specializate de curățenie

Întrebări frecvente despre EPROM S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EPROM S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EPROM S.R.L. este 28512787, iar codul de TVA este RO28512787. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2011000316390, iar codul EUID este ROONRC.J2011000316390.

Unde are sediul EPROM S.R.L.?

Sediul social al firmei EPROM S.R.L. este în Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea, județul Vrancea, cod poștal 627206, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are EPROM S.R.L.?

Activitatea principală a firmei EPROM S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată EPROM S.R.L.?

EPROM S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 mai 2011, deci are 15 ani de activitate.

Cum pot contacta firma EPROM S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0730 *** 124). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are EPROM S.R.L.?

În 2025, EPROM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4,3 mil lei și un profit net de 44 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este EPROM S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. EPROM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2011. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.

Explorează