EPIC PARTNERSHIP S.R.L.
LONDRA, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 3,9 mil lei, profit net 910 mii lei, 1 angajați.
Despre EPIC PARTNERSHIP S.R.L.
EPIC PARTNERSHIP S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 august 2018 cu numărul J2018002826351 și codul unic de înregistrare (CUI) 39764143, cu sediul în Dumbrăvița, județul Timiș. Activitatea principală este „Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică” (cod CAEN 9039). Firma are 8 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3,9 mil lei (+54% față de 2024), un profit net de 910 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 674 mii lei la 3,9 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2019 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 39764143
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018002826351
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 august 2018
- EUID
- ROONRC.J2018002826351
- Cod poștal
- 307160
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 01.11.2026
din 01.09.2019
din 01.02.2020
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 3,9 mil lei
- Profit net
- 910 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 911 mii lei
- Datorii
- 872 mii lei
- Active totale
- 1,9 mil lei
- Marjă netă
- 23,2%
- Cifră / angajat
- 3,9 mil lei
+54% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 46% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 246 mii | 673 mii | 320 mii | 674 mii | 1,7 mil | 2 mil | 2,5 mil | 3,9 mil |
| Venituri totale | 246 mii | 673 mii | 320 mii | 674 mii | 1,7 mil | 2 mil | 2,6 mil | 3,9 mil |
| Cheltuieli totale | 36 mii | 381 mii | 368 mii | 292 mii | 1,1 mil | 1,3 mil | 2,4 mil | 2,8 mil |
| Profit / pierdere brută | 211 mii | 292 mii | -47 mii | 382 mii | 563 mii | 740 mii | 229 mii | 1,1 mil |
| Profit / pierdere netă | 204 mii | 272 mii | -57 mii | 362 mii | 538 mii | 720 mii | 187 mii | 910 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | 75 mii | 235 mii | 241 mii | 167 mii | 425 mii | 612 mii |
| Active circulante | 247 mii | 369 mii | 191 mii | 471 mii | 763 mii | 1,2 mil | 792 mii | 1,3 mil |
| din care stocuri | 1.260 | 7.364 | — | 19 | — | — | 3.586 | 9.040 |
| creanțe | 120 mii | 168 mii | 163 mii | 88 mii | 545 mii | 522 mii | 574 mii | 376 mii |
| casa și conturi la bănci | 126 mii | 193 mii | 28 mii | 383 mii | 218 mii | 652 mii | 215 mii | 890 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 1.284 | 257 |
| Datorii | 42 mii | 96 mii | 78 mii | 156 mii | 364 mii | 269 mii | 394 mii | 872 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 101 mii | 101 mii | 101 mii | 104 mii |
| Capitaluri proprii | 205 mii | 273 mii | 189 mii | 551 mii | 539 mii | 972 mii | 724 mii | 911 mii |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Timiș
- AC CHECK-OUT SOLUTION S.R.L. · Lugoj6,9 mil lei · 4 ang.
- EVENTIZER S.R.L. · Timișoara2,5 mil lei · 1 ang.
- DIRECTED SHOWS S.R.L. · Timișoara1,1 mil lei · 1 ang.
- VEST SOUND GRUP SRL · Timișoara1,1 mil lei · 1 ang.
- RAW TALENT AGENCY S.R.L. · Timișoara990 mii lei · 0 ang.
- CALABRIA - ENTERTAINMENT SRL · Timișoara821 mii lei · 1 ang.
- EXPRESEVENT S.R.L. · Moșnița Nouă393 mii lei · 1 ang.
- KIMS VIDEO MUSIC SRL · Timișoara392 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 27.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9039 – Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
- 1820 Reproducerea înregistrărilor
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
- 5611 Restaurante
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală
- 9013 Alte activități de creație artistică
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre EPIC PARTNERSHIP S.R.L.
Care este CUI-ul firmei EPIC PARTNERSHIP S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EPIC PARTNERSHIP S.R.L. este 39764143, iar codul de TVA este RO39764143. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2018002826351, iar codul EUID este ROONRC.J2018002826351.
Unde are sediul EPIC PARTNERSHIP S.R.L.?
Sediul social al firmei EPIC PARTNERSHIP S.R.L. este în LONDRA, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș, județul Timiș, cod poștal 307160, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EPIC PARTNERSHIP S.R.L.?
Activitatea principală a firmei EPIC PARTNERSHIP S.R.L. este „Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică”, cod CAEN 9039. În Registrul Comerțului are autorizate în total 33 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EPIC PARTNERSHIP S.R.L.?
EPIC PARTNERSHIP S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 august 2018, deci are 8 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EPIC PARTNERSHIP S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 530). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are EPIC PARTNERSHIP S.R.L.?
În 2025, EPIC PARTNERSHIP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3,9 mil lei și un profit net de 910 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EPIC PARTNERSHIP S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. EPIC PARTNERSHIP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2019 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/39764143API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.