EMAR NETWORK S.R.L.
CPT. ION GÂRBEA, sc. A, et. 10, ap. A104, București Sectorul 5, București
În 2025: cifra de afaceri 971 mii lei, profit net 391 mii lei, 1 angajați.
Despre EMAR NETWORK S.R.L.
EMAR NETWORK S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 aprilie 2022 cu numărul J2022007980408 și codul unic de înregistrare (CUI) 46029048, cu sediul în București Sector 5, municipiul București. Activitatea principală este „Activități ale portalurilor web” (cod CAEN 6391). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 971 mii lei (-33% față de 2024), un profit net de 391 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 306 mii lei la 971 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2023.
Date de identificare
- CUI
- 46029048
- Nr. Registrul Comerțului
- J2022007980408
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 29 aprilie 2022
- EUID
- ROONRC.J2022007980408
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.02.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 971 mii lei
- Profit net
- 391 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 391 mii lei
- Datorii
- 701 mii lei
- Active totale
- 1,1 mil lei
- Marjă netă
- 40,2%
- Cifră / angajat
- 971 mii lei
-33% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 33% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 306 mii | 717 mii | 1,4 mil | 971 mii |
| Venituri totale | 309 mii | 723 mii | 1,5 mil | 982 mii |
| Cheltuieli totale | 22 mii | 158 mii | 529 mii | 504 mii |
| Profit / pierdere brută | 287 mii | 565 mii | 924 mii | 479 mii |
| Profit / pierdere netă | 284 mii | 558 mii | 887 mii | 391 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 0 | 342 mii | 247 mii | 168 mii |
| Active circulante | 289 mii | 230 mii | 1,9 mil | 919 mii |
| creanțe | 0 | 48 mii | 704 mii | 393 mii |
| casa și conturi la bănci | 289 mii | 182 mii | 1,2 mil | 526 mii |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 5.503 | 5.087 |
| Datorii | 5.608 | 14 mii | 1,2 mil | 701 mii |
| Capitaluri proprii | 284 mii | 559 mii | 887 mii | 391 mii |
| din care capital subscris vărsat | 100 | 100 | 100 | 100 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 43 din 257 în județul București și locul 86 din 624 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6391 – Activități ale portalurilor web.
Firme similare din județul București
- MEDIA IMAGE GROUP SRL · București Sector 21,1 mil lei · 0 ang.
- FUTURION S.R.L. · București Sector 5975 mii lei · 2 ang.
- CONNECT - DELIVER LOGISTICS S.R.L. · București Sector 3944 mii lei · 1 ang.
- VSS INT NETWORK GROUP S.R.L. · București Sector 3885 mii lei · 2 ang.
- LIVESTREAM SOFTWARE S.R.L. · București Sector 1823 mii lei · 1 ang.
- TCV NET CONSULTING SRL · București Sector 2822 mii lei · 1 ang.
- CONSO MEDIA GROUP SRL · București Sector 5818 mii lei · 2 ang.
- KAYO EXCLUSIVE AGENCY S.R.L. · București Sector 5811 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 18.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6391 – Activități ale portalurilor web
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Întrebări frecvente despre EMAR NETWORK S.R.L.
Care este CUI-ul firmei EMAR NETWORK S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EMAR NETWORK S.R.L. este 46029048, iar codul de TVA este RO46029048. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2022007980408, iar codul EUID este ROONRC.J2022007980408.
Unde are sediul EMAR NETWORK S.R.L.?
Sediul social al firmei EMAR NETWORK S.R.L. este în CPT. ION GÂRBEA, sc. A, et. 10, ap. A104, București Sectorul 5, București, București Sector 5, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EMAR NETWORK S.R.L.?
Activitatea principală a firmei EMAR NETWORK S.R.L. este „Activități ale portalurilor web”, cod CAEN 6391. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EMAR NETWORK S.R.L.?
EMAR NETWORK S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 aprilie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EMAR NETWORK S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru EMAR NETWORK S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 5 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are EMAR NETWORK S.R.L.?
În 2025, EMAR NETWORK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 971 mii lei și un profit net de 391 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EMAR NETWORK S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. EMAR NETWORK S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.