EMAGRAFIC S.R.L.
CUZA VODĂ, ap. 49, Municipiul Baia Mare, Maramureș
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 393 mii lei, profit net 83 mii lei, 1 angajați.
Despre EMAGRAFIC S.R.L.
EMAGRAFIC S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 septembrie 2015 cu numărul J2015000862244 și codul unic de înregistrare (CUI) 34959080, cu sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 393 mii lei (+37% față de 2024), un profit net de 83 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 398 mii lei la 393 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 34959080
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015000862244
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 02 septembrie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015000862244
- Cod poștal
- 430034
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 393 mii lei
- Profit net
- 83 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 92 mii lei
- Datorii
- 59 mii lei
- Active totale
- 151 mii lei
- Marjă netă
- 21,1%
- Cifră / angajat
- 393 mii lei
+37% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 39% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 99 mii | 90 mii | 144 mii | 124 mii | 164 mii | 398 mii | 349 mii | 285 mii | 287 mii | 393 mii |
| Venituri totale | 99 mii | 97 mii | 148 mii | 124 mii | 164 mii | 407 mii | 349 mii | 285 mii | 287 mii | 393 mii |
| Cheltuieli totale | 58 mii | 80 mii | 134 mii | 109 mii | 153 mii | 280 mii | 265 mii | 208 mii | 275 mii | 304 mii |
| Profit / pierdere brută | 42 mii | 17 mii | 13 mii | 15 mii | 11 mii | 128 mii | 84 mii | 77 mii | 12 mii | 89 mii |
| Profit / pierdere netă | 39 mii | 16 mii | 10 mii | 11 mii | 8.847 | 124 mii | 81 mii | 74 mii | 9.572 | 83 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 4.620 | 5.461 | 3.225 | 1.607 | 13 mii | 12 mii | 13 mii | 25 mii | 19 mii | 50 mii |
| Active circulante | 37 mii | 43 mii | 35 mii | 20 mii | 39 mii | 128 mii | 102 mii | 70 mii | 40 mii | 102 mii |
| din care stocuri | — | — | — | 9.624 | 9.759 | 0 | — | — | — | — |
| creanțe | 4.970 | 5.080 | 4.250 | 8.850 | 11 mii | 72 mii | 67 mii | 21 mii | 17 mii | 78 mii |
| casa și conturi la bănci | 32 mii | 38 mii | 31 mii | 1.562 | 18 mii | 56 mii | 36 mii | 49 mii | 23 mii | 24 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 5.846 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 3.237 | 16 mii | 17 mii | 16 mii | 22 mii | 15 mii | 34 mii | 19 mii | 17 mii | 59 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 9.679 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 39 mii | 32 mii | 21 mii | 12 mii | 20 mii | 124 mii | 82 mii | 75 mii | 43 mii | 92 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 27 din 167 în județul Maramureș și locul 3.607 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.
Firme similare din județul Maramureș
- NAPOCAPPS EXTREMUS CREO S.R.L. · Sighetu Marmației411 mii lei · 2 ang.
- MADE BY UNTITLED S.R.L. · Baia Mare408 mii lei · 0 ang.
- HARPOON AGENCY S.R.L. · Baia Mare394 mii lei · 1 ang.
- MS DISTINCT NETWORK S.R.L. · Tăuții-Măgherăus393 mii lei · 1 ang.
- DIGITAL TRIP S.R.L. · Baia Mare391 mii lei · 2 ang.
- FUSAR OFFICE S.R.L. · Baia Mare388 mii lei · 1 ang.
- IROIFASHIONHOUSE S.R.L. · Baia Mare382 mii lei · 1 ang.
- PRICOPS MEDIA S.R.L. · Baia Mare380 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
Întrebări frecvente despre EMAGRAFIC S.R.L.
Care este CUI-ul firmei EMAGRAFIC S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EMAGRAFIC S.R.L. este 34959080. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015000862244, iar codul EUID este ROONRC.J2015000862244.
Unde are sediul EMAGRAFIC S.R.L.?
Sediul social al firmei EMAGRAFIC S.R.L. este în CUZA VODĂ, ap. 49, Municipiul Baia Mare, Maramureș, județul Maramureș, cod poștal 430034, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EMAGRAFIC S.R.L.?
Activitatea principală a firmei EMAGRAFIC S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EMAGRAFIC S.R.L.?
EMAGRAFIC S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 septembrie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EMAGRAFIC S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0753 *** 370). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are EMAGRAFIC S.R.L.?
În 2025, EMAGRAFIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 393 mii lei și un profit net de 83 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EMAGRAFIC S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, EMAGRAFIC S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.