ELITE STUDIO SRL
FLĂMÎNDA, Municipiul Constanța, Constanța
În 2025: cifra de afaceri 290 mii lei, profit net 20 mii lei, 5 angajați.
Despre ELITE STUDIO SRL
ELITE STUDIO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 octombrie 2015 cu numărul J2015002299138 și codul unic de înregistrare (CUI) 35161220, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „Activități de coafură și frizerie” (cod CAEN 9621). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 290 mii lei (+21% față de 2024), un profit net de 20 mii lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 211 mii lei la 290 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35161220
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015002299138
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 23 octombrie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015002299138
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 290 mii lei
- Profit net
- 20 mii lei
- Angajați (medie)
- 5
- Capitaluri proprii
- -49 mii lei
- Datorii
- 91 mii lei
- Active totale
- 42 mii lei
- Marjă netă
- 6,9%
- Cifră / angajat
- 58 mii lei
+21% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (215%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 93 mii | 102 mii | 83 mii | 82 mii | 168 mii | 211 mii | 163 mii | 165 mii | 240 mii | 290 mii |
| Venituri totale | 93 mii | 102 mii | 83 mii | 82 mii | 193 mii | 211 mii | 163 mii | 165 mii | 240 mii | 290 mii |
| Cheltuieli totale | 90 mii | 122 mii | 127 mii | 145 mii | 145 mii | 155 mii | 162 mii | 209 mii | 233 mii | 267 mii |
| Profit / pierdere brută | 3.122 | -20 mii | -44 mii | -64 mii | 48 mii | 56 mii | 1.015 | -44 mii | 6.687 | 23 mii |
| Profit / pierdere netă | 2.190 | -21 mii | -45 mii | -64 mii | 47 mii | 54 mii | -616 | -46 mii | 4.290 | 20 mii |
| Număr mediu de angajați | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | — | 5.950 | 5.950 | 5.950 | 5.950 | 5.950 | 5.950 | — | — | — |
| Active circulante | 11 mii | 3.695 | 6.083 | 5.514 | 9.748 | 6.550 | 8.730 | 20 mii | 20 mii | 42 mii |
| din care stocuri | — | 3.471 | 3.471 | 4.352 | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | — | — | 944 | — | 1.285 | 1.775 | — | — | — | — |
| casa și conturi la bănci | 11 mii | 224 | 1.668 | 1.162 | 8.463 | 4.775 | 8.730 | 20 mii | 20 mii | 42 mii |
| Datorii | 7.970 | 28 mii | 75 mii | 139 mii | 97 mii | 39 mii | 42 mii | 93 mii | 89 mii | 91 mii |
| Capitaluri proprii | 2.590 | -18 mii | -63 mii | -127 mii | -81 mii | -27 mii | -27 mii | -73 mii | -69 mii | -49 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 37 din 379 în județul Constanța și locul 958 din 6.646 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9621 – Activități de coafură și frizerie.
Firme similare din județul Constanța
- COCON BEAUTY SRL · Agigea301 mii lei · 3 ang.
- LUXOR SERVICES SRL · Constanța299 mii lei · 2 ang.
- SIMPLY BEAUTIFUL S.R.L. · Mangalia289 mii lei · 1 ang.
- VALY STYLE SALON SRL · Constanța285 mii lei · 3 ang.
- DARIA & LUMI STYLE SRL · Năvodari281 mii lei · 4 ang.
- LUMI HAIR STYLE SRL · Năvodari279 mii lei · 6 ang.
- BEAUTY ATELIER BY LILIANA COFARIU S.R.L. · Constanța277 mii lei · 2 ang.
- BEAUTY INFINITY SRL · Mangalia277 mii lei · 3 ang.
Dosare în instanță
2 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 20186/281/202420.08.2024
cerere de valoare redusă
Judecătoria Ploiesti · Fond · Civil · calitate: Pârât
- 2433/281/202405.02.2024
cerere de valoare redusă
Judecătoria Ploiesti · Fond · Civil · calitate: Pârât
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9621 – Activități de coafură și frizerie
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 9621 Activități de coafură și frizerie
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Întrebări frecvente despre ELITE STUDIO SRL
Care este CUI-ul firmei ELITE STUDIO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ELITE STUDIO SRL este 35161220. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015002299138, iar codul EUID este ROONRC.J2015002299138.
Unde are sediul ELITE STUDIO SRL?
Sediul social al firmei ELITE STUDIO SRL este în FLĂMÎNDA, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ELITE STUDIO SRL?
Activitatea principală a firmei ELITE STUDIO SRL este „Activități de coafură și frizerie”, cod CAEN 9621. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ELITE STUDIO SRL?
ELITE STUDIO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 octombrie 2015, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ELITE STUDIO SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ELITE STUDIO SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Constanța sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ELITE STUDIO SRL?
În 2025, ELITE STUDIO SRL a raportat o cifră de afaceri de 290 mii lei și un profit net de 20 mii lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ELITE STUDIO SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ELITE STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.