Sari la conținut
sediu expirat; funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)12 ani pe piață

ELENCAROLIN 2014 SRL

CUI 33315625J18/314/2014

SLT. ION FOTA, bl. 1, sc. 2, et. 3, ap. 14, Municipiul Târgu Jiu, Gorj

În 2016: cifra de afaceri 9.500 lei, profit net 3.464 lei, 1 angajați.

Despre ELENCAROLIN 2014 SRL

ELENCAROLIN 2014 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 iunie 2014 cu numărul J18/314/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 33315625, cu sediul în Târgu Jiu, județul Gorj. Activitatea principală este „Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4617). Firma are 12 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.500 lei, un profit net de 3.464 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
33315625
Nr. Registrul Comerțului
J18/314/2014
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 iunie 2014
EUID
ROONRC.J18/314/2014
Cod poștal
210260

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 10.04.2018

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
12.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
9.500 lei
Profit net
3.464 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
3.664 lei
Datorii
6.627 lei
Active totale
10 mii lei
Marjă netă
36,5%
Cifră / angajat
9.500 lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă9.500
Venituri totale9.500
Cheltuieli totale5.751
Profit / pierdere brută3.749
Profit / pierdere netă3.464
Număr mediu de angajați1
Active circulante10 mii
creanțe9.500
casa și conturi la bănci791
Datorii6.627
Capitaluri proprii3.664
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Gorj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 31.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4617 – Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Întrebări frecvente despre ELENCAROLIN 2014 SRL

Care este CUI-ul firmei ELENCAROLIN 2014 SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ELENCAROLIN 2014 SRL este 33315625. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J18/314/2014, iar codul EUID este ROONRC.J18/314/2014.

Unde are sediul ELENCAROLIN 2014 SRL?

Sediul social al firmei ELENCAROLIN 2014 SRL este în SLT. ION FOTA, bl. 1, sc. 2, et. 3, ap. 14, Municipiul Târgu Jiu, Gorj, județul Gorj, cod poștal 210260, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ELENCAROLIN 2014 SRL?

Activitatea principală a firmei ELENCAROLIN 2014 SRL este „Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4617.

Când a fost înființată ELENCAROLIN 2014 SRL?

ELENCAROLIN 2014 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 iunie 2014, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ELENCAROLIN 2014 SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0786 *** 892). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ELENCAROLIN 2014 SRL?

În 2016, ELENCAROLIN 2014 SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.500 lei și un profit net de 3.464 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ELENCAROLIN 2014 SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ELENCAROLIN 2014 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 13 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/33315625

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează