Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

ELEMENTS HUB S.R.L.

CUI 51556613J2025023562001

Mureșului, bl. 23, sc. C, et. 1, ap. 28, Municipiul Orăștie, Hunedoara

În 2025: cifra de afaceri 4.332 lei, profit net 2.796 lei.

Despre ELEMENTS HUB S.R.L.

ELEMENTS HUB S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 aprilie 2025 cu numărul J2025023562001 și codul unic de înregistrare (CUI) 51556613, cu sediul în Orăștie, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.332 lei, un profit net de 2.796 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51556613
Nr. Registrul Comerțului
J2025023562001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 aprilie 2025
EUID
ROONRC.J2025023562001
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Orăştie

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.332 lei
Profit net
2.796 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.996 lei
Datorii
1.672 lei
Active totale
4.668 lei
Marjă netă
64,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 36% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.332
Venituri totale4.332
Cheltuieli totale1.023
Profit / pierdere brută3.309
Profit / pierdere netă2.796
Active imobilizate289
Active circulante4.379
creanțe1.000
casa și conturi la bănci3.379
Datorii1.672
Capitaluri proprii2.996
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 130 din 136 în județul Hunedoara și locul 12.195 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Firme similare din județul Hunedoara

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate

  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7414 Alte activități de design specializat

Întrebări frecvente despre ELEMENTS HUB S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ELEMENTS HUB S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ELEMENTS HUB S.R.L. este 51556613. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025023562001, iar codul EUID este ROONRC.J2025023562001.

Unde are sediul ELEMENTS HUB S.R.L.?

Sediul social al firmei ELEMENTS HUB S.R.L. este în Mureșului, bl. 23, sc. C, et. 1, ap. 28, Municipiul Orăștie, Hunedoara, județul Hunedoara, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ELEMENTS HUB S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ELEMENTS HUB S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ELEMENTS HUB S.R.L.?

ELEMENTS HUB S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma ELEMENTS HUB S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0765 *** 693). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ELEMENTS HUB S.R.L.?

În 2025, ELEMENTS HUB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.332 lei și un profit net de 2.796 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ELEMENTS HUB S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ELEMENTS HUB S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează