Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L.

CUI 51243446J2025008344002

ECHITĂȚII, bl. I16, sc. 1, ap. 11, Municipiul Focșani, Vrancea

În 2025: cifra de afaceri 2.665 lei, profit net 1.082 lei.

Despre ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L.

ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 februarie 2025 cu numărul J2025008344002 și codul unic de înregistrare (CUI) 51243446, cu sediul în Focșani, județul Vrancea. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.665 lei, un profit net de 1.082 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 6 februarie 2025.

Date de identificare

CUI
51243446
Nr. Registrul Comerțului
J2025008344002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
06 februarie 2025
EUID
ROONRC.J2025008344002
Cod poștal
620176

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 06.02.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2.665 lei
Profit net
1.082 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.282 lei
Datorii
2.136 lei
Active totale
3.418 lei
Marjă netă
40,6%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 62% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă2.665
Venituri totale2.665
Cheltuieli totale1.377
Profit / pierdere brută1.288
Profit / pierdere netă1.082
Active circulante3.418
creanțe3.025
casa și conturi la bănci393
Datorii2.136
Capitaluri proprii1.282
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 124 din 126 în județul Vrancea și locul 15.937 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.

Firme similare din județul Vrancea

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice

Întrebări frecvente despre ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L. este 51243446, iar codul de TVA este RO51243446. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025008344002, iar codul EUID este ROONRC.J2025008344002.

Unde are sediul ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L.?

Sediul social al firmei ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L. este în ECHITĂȚII, bl. I16, sc. 1, ap. 11, Municipiul Focșani, Vrancea, județul Vrancea, cod poștal 620176, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L.?

ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 februarie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0765 *** 424). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L.?

În 2025, ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.665 lei și un profit net de 1.082 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. ELECTRO TECH SYSTEMS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 6 februarie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează