ELECTRICS AUTOBITS SRL
Calea RADNEI, Municipiul Arad, Arad
În 2025: cifra de afaceri 114 mii lei, pierdere netă 78 mii lei, 3 angajați.
Despre ELECTRICS AUTOBITS SRL
ELECTRICS AUTOBITS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 martie 2009 cu numărul J2009000332025 și codul unic de înregistrare (CUI) 25309983, cu sediul în Arad, județul Arad. Activitatea principală este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 114 mii lei (+14% față de 2024), o pierdere netă de 78 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 90 mii lei la 114 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 25309983
- Nr. Registrul Comerțului
- J2009000332025
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 martie 2009
- EUID
- ROONRC.J2009000332025
- Cod poștal
- 310318
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
reactivat 21.10.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 114 mii lei
- Pierdere netă
- 78 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- -86 mii lei
- Datorii
- 91 mii lei
- Active totale
- 4.560 lei
- Marjă netă
- -68,5%
- Cifră / angajat
- 38 mii lei
+14% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (1988%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 74 mii | 113 mii | 117 mii | 105 mii | 79 mii | 90 mii | 88 mii | 106 mii | 99 mii | 114 mii |
| Venituri totale | 74 mii | 113 mii | 117 mii | 105 mii | 79 mii | 90 mii | 88 mii | 106 mii | 159 mii | 114 mii |
| Cheltuieli totale | 97 mii | 104 mii | 126 mii | 117 mii | 103 mii | 127 mii | 143 mii | 194 mii | 159 mii | 190 mii |
| Profit / pierdere brută | -23 mii | 9.342 | -8.954 | -12 mii | -24 mii | -36 mii | -55 mii | -88 mii | -394 | -77 mii |
| Profit / pierdere netă | -24 mii | 8.210 | -10 mii | -13 mii | -24 mii | -37 mii | -56 mii | -89 mii | -1.983 | -78 mii |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 1.008 | — | — | — | — | — | — | — | — | 88 |
| Active circulante | 6.422 | 20 mii | 2.507 | 7.685 | 4.199 | 4.505 | 4.357 | 8.433 | 4.898 | 4.472 |
| din care stocuri | 4.939 | — | — | 3.014 | 3.014 | 3.014 | 3.014 | 3.014 | 3.014 | 3.014 |
| creanțe | — | — | 299 | 299 | 637 | 637 | 637 | 637 | 637 | 712 |
| casa și conturi la bănci | 1.483 | 20 mii | 2.208 | 4.372 | 548 | 854 | 706 | 4.782 | 1.247 | 746 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 125 | — | — |
| Datorii | 137 mii | 141 mii | 134 mii | 152 mii | 173 mii | 211 mii | 267 mii | 360 mii | 358 mii | 91 mii |
| Capitaluri proprii | -130 mii | -121 mii | -131 mii | -145 mii | -169 mii | -207 mii | -263 mii | -352 mii | -354 mii | -86 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 160 din 212 în județul Arad și locul 7.163 din 9.973 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.
Firme similare din județul Arad
- CAR & TRUCK WASH MD SRL · Livada126 mii lei · 1 ang.
- ECONOMIC SELF WASH S.R.L. · Hălmagiu123 mii lei · 0 ang.
- ECONOM CAR WASH K9 S.R.L. · Sebiș120 mii lei · 2 ang.
- RASTEF AUTO DADU S.R.L. · Vladimirescu117 mii lei · 0 ang.
- STAGE ONE MOBIL SERVICE S.R.L. · Arad115 mii lei · 1 ang.
- CASHMERE CAR CARE S.R.L. · Arad115 mii lei · 1 ang.
- DUO PRACTIC RAPID SRL · Vladimirescu108 mii lei · 1 ang.
- ADY & MATEI SRL · Arad103 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Întrebări frecvente despre ELECTRICS AUTOBITS SRL
Care este CUI-ul firmei ELECTRICS AUTOBITS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ELECTRICS AUTOBITS SRL este 25309983. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2009000332025, iar codul EUID este ROONRC.J2009000332025.
Unde are sediul ELECTRICS AUTOBITS SRL?
Sediul social al firmei ELECTRICS AUTOBITS SRL este în Calea RADNEI, Municipiul Arad, Arad, județul Arad, cod poștal 310318, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ELECTRICS AUTOBITS SRL?
Activitatea principală a firmei ELECTRICS AUTOBITS SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor”, cod CAEN 9531. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ELECTRICS AUTOBITS SRL?
ELECTRICS AUTOBITS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 martie 2009, deci are 17 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ELECTRICS AUTOBITS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ELECTRICS AUTOBITS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Arad sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ELECTRICS AUTOBITS SRL?
În 2025, ELECTRICS AUTOBITS SRL a raportat o cifră de afaceri de 114 mii lei și o pierdere netă de 78 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ELECTRICS AUTOBITS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ELECTRICS AUTOBITS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.