EDU NON FORM SRL
MEMORANDUMULUI, et. I, Municipiul Brașov, Brașov
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 132 mii lei, profit net 3.452 lei, 1 angajați.
Despre EDU NON FORM SRL
EDU NON FORM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2017 cu numărul J2017001846081 și codul unic de înregistrare (CUI) 37875528, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații” (cod CAEN 4650). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 132 mii lei (+48% față de 2024), un profit net de 3.452 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 216 mii lei la 132 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2021.
Date de identificare
- CUI
- 37875528
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017001846081
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 iulie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017001846081
- Cod poștal
- 500045
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 06.10.2026
din 01.01.2021
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 132 mii lei
- Profit net
- 3.452 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 9.421 lei
- Datorii
- 26 mii lei
- Active totale
- 35 mii lei
- Marjă netă
- 2,6%
- Cifră / angajat
- 132 mii lei
+48% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 73% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 243 mii | 157 mii | 138 mii | 216 mii | 83 mii | 128 mii | 89 mii | 132 mii |
| Venituri totale | 15 mii | 347 mii | 204 mii | 171 mii | 239 mii | 149 mii | 165 mii | 89 mii | 132 mii |
| Cheltuieli totale | 16 mii | 144 mii | 202 mii | 329 mii | 218 mii | 140 mii | 132 mii | 85 mii | 128 mii |
| Profit / pierdere brută | -1.121 | 203 mii | 2.030 | -158 mii | 21 mii | 9.564 | 32 mii | 4.292 | 4.109 |
| Profit / pierdere netă | -1.121 | 200 mii | 464 | -159 mii | 20 mii | 7.255 | 28 mii | 3.568 | 3.452 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 106 mii | 77 mii | 54 mii | 31 mii | 8.051 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 201 mii | 235 mii | 210 mii | 52 mii | 75 mii | 121 mii | 62 mii | 13 mii | 35 mii |
| din care stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.374 | 41 mii | 56 mii | 141 | 600 |
| creanțe | 200 mii | 232 mii | 193 mii | 9.967 | 0 | 40 mii | 0 | 0 | 0 |
| casa și conturi la bănci | 1.053 | 3.095 | 17 mii | 42 mii | 69 mii | 39 mii | 6.309 | 13 mii | 35 mii |
| Datorii | 123 mii | 9.611 | 9.148 | 9.675 | 12 mii | 22 mii | 32 mii | 7.063 | 26 mii |
| Venituri în avans | 185 mii | 101 mii | 54 mii | 31 mii | 7.821 | 28 mii | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | -921 | 201 mii | 202 mii | 43 mii | 63 mii | 70 mii | 30 mii | 5.969 | 9.421 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 24 din 31 în județul Brașov și locul 910 din 1.057 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4650 – Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații.
Firme similare din județul Brașov
- VD SHOP S.R.L. · Râșnov160 mii lei · 1 ang.
- BIZ SOFT BAC SRL · Brașov159 mii lei · 0 ang.
- PASTIUCU SRL · Hărman143 mii lei · 1 ang.
- SLV IT SERV S.R.L. · Brașov99 mii lei · 0 ang.
- TAMALEX SRL · Vulcan97 mii lei · 0 ang.
- BLULINE TECH S.R.L. · Brașov92 mii lei · 0 ang.
- REAL PROJECT SRL · Brașov66 mii lei · 0 ang.
- CAGITECH COMSERV SRL · Zărnești33 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 06.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4650 – Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre EDU NON FORM SRL
Care este CUI-ul firmei EDU NON FORM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EDU NON FORM SRL este 37875528, iar codul de TVA este RO37875528. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017001846081, iar codul EUID este ROONRC.J2017001846081.
Unde are sediul EDU NON FORM SRL?
Sediul social al firmei EDU NON FORM SRL este în MEMORANDUMULUI, et. I, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, cod poștal 500045, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EDU NON FORM SRL?
Activitatea principală a firmei EDU NON FORM SRL este „Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații”, cod CAEN 4650.
Când a fost înființată EDU NON FORM SRL?
EDU NON FORM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EDU NON FORM SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru EDU NON FORM SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Brașov sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are EDU NON FORM SRL?
În 2025, EDU NON FORM SRL a raportat o cifră de afaceri de 132 mii lei și un profit net de 3.452 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EDU NON FORM SRL plătitoare de TVA?
Da. EDU NON FORM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2021. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.