EDRISMIANE SRL
Principală, Sat Anghelești, Comuna Ruginești, Vrancea
În 2025: cifra de afaceri 41 mii lei, profit net 6.489 lei.
Despre EDRISMIANE SRL
EDRISMIANE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 decembrie 2012 cu numărul J2012000588392 și codul unic de înregistrare (CUI) 30990090, cu sediul în Anghelești (com. Ruginești), județul Vrancea. Activitatea principală este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 41 mii lei (-24% față de 2024), un profit net de 6.489 lei. Între 2016 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 16 mii lei la 41 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 30990090
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012000588392
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 decembrie 2012
- EUID
- ROONRC.J2012000588392
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Adjud
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 41 mii lei
- Profit net
- 6.489 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 14 mii lei
- Datorii
- 166 mii lei
- Active totale
- 180 mii lei
- Marjă netă
- 15,9%
-24% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 92% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2021 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 16 mii | 5.427 | 3.980 | — | 54 mii | 41 mii |
| Venituri totale | 16 mii | 5.427 | 3.980 | 0 | 54 mii | 41 mii |
| Cheltuieli totale | 12 mii | 5.706 | 3.055 | — | 41 mii | 33 mii |
| Profit / pierdere brută | 3.522 | -279 | 925 | 0 | 13 mii | 7.695 |
| Profit / pierdere netă | 3.052 | -442 | 806 | 0 | 12 mii | 6.489 |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | — | — | — | — |
| Active circulante | 34 mii | 142 mii | 146 mii | 146 mii | 143 mii | 180 mii |
| din care stocuri | 46 mii | 141 mii | 144 mii | 144 mii | 141 mii | 180 mii |
| creanțe | 885 | 885 | 885 | 885 | 1.634 | 434 |
| casa și conturi la bănci | -13 mii | 123 | 917 | 917 | 162 | 22 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 3.356 | — | — | — |
| Datorii | 33 mii | 151 mii | 154 mii | 151 mii | 137 mii | 166 mii |
| Capitaluri proprii | 1.399 | -9.271 | -5.559 | -5.559 | 6.722 | 14 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 62 din 80 în județul Vrancea și locul 6.687 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.
Firme similare din județul Vrancea
- ESSERRE SACILOTO S.R.L. · Biliești61 mii lei · 0 ang.
- ALTEMALZEREI S.R.L. · Fitionești42 mii lei · 1 ang.
- ANDRICANEMI MIXT SRL · Topești (com. Bârsești)40 mii lei · 0 ang.
- LA DEDIU LABAR S.R.L. · Lespezi (com. Homocea)39 mii lei · 0 ang.
- LA BAR LA FĂNICĂ S.R.L. · Păunești39 mii lei · 0 ang.
- VABCOM EDIL S.R.L. · Focșani35 mii lei · 0 ang.
- CAFE BAR SELENA SRL · Panciu24 mii lei · 0 ang.
- TEOCRIST SRL · Ruginești21 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Întrebări frecvente despre EDRISMIANE SRL
Care este CUI-ul firmei EDRISMIANE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EDRISMIANE SRL este 30990090. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012000588392, iar codul EUID este ROONRC.J2012000588392.
Unde are sediul EDRISMIANE SRL?
Sediul social al firmei EDRISMIANE SRL este în Principală, Sat Anghelești, Comuna Ruginești, Vrancea, Anghelești (com. Ruginești), județul Vrancea, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EDRISMIANE SRL?
Activitatea principală a firmei EDRISMIANE SRL este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor”, cod CAEN 5630. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EDRISMIANE SRL?
EDRISMIANE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 decembrie 2012, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EDRISMIANE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0762 *** 142). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are EDRISMIANE SRL?
În 2025, EDRISMIANE SRL a raportat o cifră de afaceri de 41 mii lei și un profit net de 6.489 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EDRISMIANE SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, EDRISMIANE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.