Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

EDGETECH SUPPORT S.R.L.

CUI 51148240J2025002833009

SABIȚEI, București Sectorul 3, București

În 2025: cifra de afaceri 9.153 lei, profit net 6.460 lei.

Despre EDGETECH SUPPORT S.R.L.

EDGETECH SUPPORT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 2025 cu numărul J2025002833009 și codul unic de înregistrare (CUI) 51148240, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul” (cod CAEN 6220). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.153 lei, un profit net de 6.460 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51148240
Nr. Registrul Comerțului
J2025002833009
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
21 ianuarie 2025
EUID
ROONRC.J2025002833009
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.153 lei
Profit net
6.460 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.660 lei
Datorii
2.724 lei
Active totale
9.384 lei
Marjă netă
70,6%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.153
Venituri totale9.153
Cheltuieli totale1.469
Profit / pierdere brută7.684
Profit / pierdere netă6.460
Active circulante9.384
creanțe9.153
casa și conturi la bănci231
Datorii2.724
Capitaluri proprii6.660
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.316 din 1.362 în județul București și locul 3.320 din 3.469 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Întrebări frecvente despre EDGETECH SUPPORT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EDGETECH SUPPORT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EDGETECH SUPPORT S.R.L. este 51148240. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025002833009, iar codul EUID este ROONRC.J2025002833009.

Unde are sediul EDGETECH SUPPORT S.R.L.?

Sediul social al firmei EDGETECH SUPPORT S.R.L. este în SABIȚEI, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are EDGETECH SUPPORT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei EDGETECH SUPPORT S.R.L. este „Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul”, cod CAEN 6220. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată EDGETECH SUPPORT S.R.L.?

EDGETECH SUPPORT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma EDGETECH SUPPORT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0737 *** 240). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are EDGETECH SUPPORT S.R.L.?

În 2025, EDGETECH SUPPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.153 lei și un profit net de 6.460 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este EDGETECH SUPPORT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, EDGETECH SUPPORT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează