Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)5 ani pe piață

ECE CURIER POST S.R.L.

CUI 44899481J16/2292/2021

GÎRLEȘTI, Municipiul Craiova, Dolj

În 2021: cifra de afaceri 2.000 lei, profit net 2.000 lei.

Despre ECE CURIER POST S.R.L.

ECE CURIER POST S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 septembrie 2021 cu numărul J16/2292/2021 și codul unic de înregistrare (CUI) 44899481, cu sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală este „Alte activități poștale și de curier” (cod CAEN 5320). Firma are 5 ani de la înființare. În 2021, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.000 lei, un profit net de 2.000 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
44899481
Nr. Registrul Comerțului
J16/2292/2021
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 septembrie 2021
EUID
ROONRC.J16/2292/2021
Cod poștal
200778

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 17.02.2024

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
20.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj

Date financiare 2021

Cifra de afaceri
2.000 lei
Profit net
2.000 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.200 lei
Datorii
1.200 lei
Active totale
3.400 lei
Marjă netă
100%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2021, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2021
Cifra de afaceri netă2.000
Venituri totale2.000
Profit / pierdere brută2.000
Profit / pierdere netă2.000
Active imobilizate1.200
Active circulante2.200
creanțe2.000
casa și conturi la bănci200
Datorii1.200
Capitaluri proprii2.200
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Dolj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 20.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5320 – Alte activități poștale și de curier

  • 5320 Alte activități poștale și de curier

Întrebări frecvente despre ECE CURIER POST S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ECE CURIER POST S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ECE CURIER POST S.R.L. este 44899481. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J16/2292/2021, iar codul EUID este ROONRC.J16/2292/2021.

Unde are sediul ECE CURIER POST S.R.L.?

Sediul social al firmei ECE CURIER POST S.R.L. este în GÎRLEȘTI, Municipiul Craiova, Dolj, județul Dolj, cod poștal 200778, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ECE CURIER POST S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ECE CURIER POST S.R.L. este „Alte activități poștale și de curier”, cod CAEN 5320.

Când a fost înființată ECE CURIER POST S.R.L.?

ECE CURIER POST S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 septembrie 2021, deci are 5 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ECE CURIER POST S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ECE CURIER POST S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Craiova sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are ECE CURIER POST S.R.L.?

În 2021, ECE CURIER POST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.000 lei și un profit net de 2.000 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ECE CURIER POST S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ECE CURIER POST S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 20 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/44899481

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează