EBER SOFTWARE SRL
FOIȘORULUI, bl. F3C, sc. 2, et. 8, ap. 63, București Sectorul 3, București
În 2025: cifra de afaceri 478 mii lei, profit net 229 mii lei, 1 angajați.
Despre EBER SOFTWARE SRL
EBER SOFTWARE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 martie 2015 cu numărul J2015002881405 și codul unic de înregistrare (CUI) 34211835, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Alte activități de servicii privind tehnologia informației” (cod CAEN 6290). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 478 mii lei (+4% față de 2024), un profit net de 229 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 289 mii lei la 478 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2023.
Date de identificare
- CUI
- 34211835
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015002881405
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 10 martie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015002881405
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 15.10.2026
din 01.08.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 478 mii lei
- Profit net
- 229 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 230 mii lei
- Datorii
- 495 mii lei
- Active totale
- 725 mii lei
- Marjă netă
- 48%
- Cifră / angajat
- 478 mii lei
+4% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 68% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 127 mii | 136 mii | 150 mii | 195 mii | 249 mii | 289 mii | 297 mii | 512 mii | 460 mii | 478 mii |
| Venituri totale | 127 mii | 136 mii | 150 mii | 196 mii | 249 mii | 289 mii | 297 mii | 561 mii | 465 mii | 480 mii |
| Cheltuieli totale | 82 mii | 107 mii | 86 mii | 109 mii | 172 mii | 161 mii | 199 mii | 239 mii | 279 mii | 240 mii |
| Profit / pierdere brută | 46 mii | 29 mii | 64 mii | 87 mii | 77 mii | 128 mii | 98 mii | 322 mii | 186 mii | 240 mii |
| Profit / pierdere netă | 42 mii | 27 mii | 63 mii | 85 mii | 75 mii | 125 mii | 95 mii | 316 mii | 172 mii | 229 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 244 | 61 | — | 42 mii | 43 mii | 18 mii | 25 mii | 152 mii | 122 mii | 88 mii |
| Active circulante | 43 mii | 29 mii | 64 mii | 81 mii | 145 mii | 261 mii | 319 mii | 349 mii | 506 mii | 637 mii |
| creanțe | 35 mii | 24 mii | 45 mii | 29 mii | 21 mii | 7.135 | 1.356 | 141 | 0 | 1.783 |
| casa și conturi la bănci | 7.785 | 5.139 | 20 mii | 53 mii | 124 mii | 254 mii | 318 mii | 349 mii | 506 mii | 636 mii |
| Datorii | 1.185 | 2.582 | 858 | 38 mii | 28 mii | 34 mii | 164 mii | 125 mii | 181 mii | 495 mii |
| Capitaluri proprii | 42 mii | 27 mii | 63 mii | 85 mii | 160 mii | 245 mii | 180 mii | 376 mii | 448 mii | 230 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 246 din 573 în județul București și locul 515 din 1.392 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației.
Firme similare din județul București
- YET ANOTHER DIGITAL ADVENTURE S.R.L. · București Sector 3480 mii lei · 1 ang.
- LUKKA VALOR CONCEPT S.R.L. · București Sector 2480 mii lei · 1 ang.
- HACKSTA SECURITY S.R.L. · București Sector 4480 mii lei · 2 ang.
- BRAIKOFF MIHAI CONSULTING S.R.L. · București Sector 5479 mii lei · 1 ang.
- SQL SOFT SRL · București Sector 2476 mii lei · 1 ang.
- RI-ON IT SOLUTIONS AND SERVICES S.R.L. · București Sector 2476 mii lei · 1 ang.
- EFIDOC DIGITAL S.R.L. · București Sector 2475 mii lei · 2 ang.
- INBOX CRAFTERS S.R.L. · București Sector 5475 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
Întrebări frecvente despre EBER SOFTWARE SRL
Care este CUI-ul firmei EBER SOFTWARE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EBER SOFTWARE SRL este 34211835, iar codul de TVA este RO34211835. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015002881405, iar codul EUID este ROONRC.J2015002881405.
Unde are sediul EBER SOFTWARE SRL?
Sediul social al firmei EBER SOFTWARE SRL este în FOIȘORULUI, bl. F3C, sc. 2, et. 8, ap. 63, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EBER SOFTWARE SRL?
Activitatea principală a firmei EBER SOFTWARE SRL este „Alte activități de servicii privind tehnologia informației”, cod CAEN 6290. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EBER SOFTWARE SRL?
EBER SOFTWARE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 martie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EBER SOFTWARE SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru EBER SOFTWARE SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 3 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are EBER SOFTWARE SRL?
În 2025, EBER SOFTWARE SRL a raportat o cifră de afaceri de 478 mii lei și un profit net de 229 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EBER SOFTWARE SRL plătitoare de TVA?
Da. EBER SOFTWARE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.