Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

EASY PRO DENT S.R.L.

CUI 52539998J2025071391004

George Călinescu, Sat Matca, Comuna Matca, Galați

În 2025: cifra de afaceri 7.480 lei, profit net 2.569 lei, 1 angajați.

Despre EASY PRO DENT S.R.L.

EASY PRO DENT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 septembrie 2025 cu numărul J2025071391004 și codul unic de înregistrare (CUI) 52539998, cu sediul în Matca, județul Galați. Activitatea principală este „Activități de asistență stomatologică” (cod CAEN 8623). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.480 lei, un profit net de 2.569 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52539998
Nr. Registrul Comerțului
J2025071391004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
19 septembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025071391004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Tecuci

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.480 lei
Profit net
2.569 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
3.069 lei
Datorii
4.611 lei
Active totale
7.680 lei
Marjă netă
34,3%
Cifră / angajat
7.480 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 60% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.480
Venituri totale7.480
Cheltuieli totale4.434
Profit / pierdere brută3.046
Profit / pierdere netă2.569
Număr mediu de angajați1
Active circulante7.680
casa și conturi la bănci7.680
Datorii4.611
Capitaluri proprii3.069
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 248 din 254 în județul Galați și locul 10.089 din 10.349 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8623 – Activități de asistență stomatologică.

Firme similare din județul Galați

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 26.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8623 – Activități de asistență stomatologică

  • 8623 Activități de asistență stomatologică

Întrebări frecvente despre EASY PRO DENT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EASY PRO DENT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EASY PRO DENT S.R.L. este 52539998. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025071391004, iar codul EUID este ROONRC.J2025071391004.

Unde are sediul EASY PRO DENT S.R.L.?

Sediul social al firmei EASY PRO DENT S.R.L. este în George Călinescu, Sat Matca, Comuna Matca, Galați, județul Galați, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are EASY PRO DENT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei EASY PRO DENT S.R.L. este „Activități de asistență stomatologică”, cod CAEN 8623.

Când a fost înființată EASY PRO DENT S.R.L.?

EASY PRO DENT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 septembrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma EASY PRO DENT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0766 *** 887). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are EASY PRO DENT S.R.L.?

În 2025, EASY PRO DENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.480 lei și un profit net de 2.569 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este EASY PRO DENT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, EASY PRO DENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52539998

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează