E.F.S. COM SRL
Str. PLT. RĂDULESCU, bl. 301, ap. 1, Municipiul Roșiori De Vede, Teleorman
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 120 mii lei, pierdere netă 1.820 lei.
Despre E.F.S. COM SRL
E.F.S. COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 1993 cu numărul J34/713/1993 și codul unic de înregistrare (CUI) 4043942, cu sediul în Roșiori De Vede, județul Teleorman. Activitatea principală este „Activități de arhitectură” (cod CAEN 7111). Firma are 33 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 120 mii lei (+36% față de 2024), o pierdere netă de 1.820 lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 112 mii lei la 120 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 4043942
- Nr. Registrul Comerțului
- J34/713/1993
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 mai 1993
- EUID
- ROONRC.J34/713/1993
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
reactivat 20.08.2012
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 120 mii lei
- Pierdere netă
- 1.820 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 300 mii lei
- Datorii
- 33 mii lei
- Active totale
- 333 mii lei
- Marjă netă
- -1,5%
+36% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 44 mii | 59 mii | 51 mii | 46 mii | 57 mii | 112 mii | 141 mii | 113 mii | 88 mii | 120 mii |
| Venituri totale | 44 mii | 59 mii | 52 mii | 55 mii | 122 mii | 169 mii | 154 mii | 158 mii | 140 mii | 120 mii |
| Cheltuieli totale | 65 mii | 49 mii | 65 mii | 53 mii | 91 mii | 97 mii | 110 mii | 108 mii | 144 mii | 117 mii |
| Profit / pierdere brută | -21 mii | 10 mii | -13 mii | 1.702 | 31 mii | 71 mii | 44 mii | 50 mii | -3.640 | 2.761 |
| Profit / pierdere netă | -22 mii | 8.431 | -15 mii | 51 | 29 mii | 68 mii | 40 mii | 42 mii | -7.620 | -1.820 |
| Active imobilizate | 33 mii | 18 mii | 56 mii | 51 mii | 113 mii | 218 mii | 215 mii | 246 mii | 303 mii | 295 mii |
| Active circulante | 122 mii | 146 mii | 89 mii | 85 mii | 72 mii | 46 mii | 69 mii | 69 mii | 18 mii | 38 mii |
| din care stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.390 | — |
| creanțe | 0 | 126 | 0 | 1.674 | 9.711 | 25 mii | 17 mii | 23 mii | 11 mii | 13 mii |
| casa și conturi la bănci | 122 mii | 146 mii | 89 mii | 84 mii | 63 mii | 21 mii | 53 mii | 46 mii | 5.743 | 25 mii |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 622 |
| Datorii | 17 mii | 18 mii | 14 mii | 5.579 | 26 mii | 36 mii | 18 mii | 5.840 | 20 mii | 33 mii |
| Capitaluri proprii | 137 mii | 146 mii | 131 mii | 131 mii | 160 mii | 227 mii | 267 mii | 309 mii | 302 mii | 300 mii |
| din care capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 21 din 28 în județul Teleorman și locul 3.763 din 6.024 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7111 – Activități de arhitectură.
Firme similare din județul Teleorman
- PROCERT DESIGN SRL · Alexandria157 mii lei · 0 ang.
- ATELIER LEMUR S.R.L. · Videle138 mii lei · 1 ang.
- TOPO PROIECT CONSULT SRL · Alexandria132 mii lei · 1 ang.
- ZEE ARHITECT STUDIO SRL · Alexandria121 mii lei · 2 ang.
- TERRA ART PROIECT SRL · Călinești111 mii lei · 1 ang.
- SADPRO SRL · Turnu Măgurele88 mii lei · 1 ang.
- ARHITECTURPROIECT SRL · Alexandria87 mii lei · 1 ang.
- MOLDOMPROIECT SRL · Alexandria87 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7111 – Activități de arhitectură
- 7111 Activități de arhitectură
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Întrebări frecvente despre E.F.S. COM SRL
Care este CUI-ul firmei E.F.S. COM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei E.F.S. COM SRL este 4043942. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J34/713/1993, iar codul EUID este ROONRC.J34/713/1993.
Unde are sediul E.F.S. COM SRL?
Sediul social al firmei E.F.S. COM SRL este în Str. PLT. RĂDULESCU, bl. 301, ap. 1, Municipiul Roșiori De Vede, Teleorman, județul Teleorman, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are E.F.S. COM SRL?
Activitatea principală a firmei E.F.S. COM SRL este „Activități de arhitectură”, cod CAEN 7111. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată E.F.S. COM SRL?
E.F.S. COM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 1993, deci are 33 ani de activitate.
Cum pot contacta firma E.F.S. COM SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0765 *** 648). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are E.F.S. COM SRL?
În 2025, E.F.S. COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 120 mii lei și o pierdere netă de 1.820 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este E.F.S. COM SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, E.F.S. COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.