Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare16 ani pe piață

DYNAMIC LEARNING SRL

CUI 27283782J2010007782405

Str. LABORATOR, bl. S1, sc. 2, et. 6, ap. 84, București Sectorul 3, București

În 2025: cifra de afaceri 2,1 mil lei, profit net 765 mii lei, 4 angajați.

Despre DYNAMIC LEARNING SRL

DYNAMIC LEARNING SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 august 2010 cu numărul J2010007782405 și codul unic de înregistrare (CUI) 27283782, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559). Firma are 16 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,1 mil lei (+30% față de 2024), un profit net de 765 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1 mil lei la 2,1 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2011 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
27283782
Nr. Registrul Comerțului
J2010007782405
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 august 2010
EUID
ROONRC.J2010007782405
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.05.2011

TVA la încasare
Da

din 01.01.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2,1 mil lei

+30% față de 2024

Profit net
765 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
766 mii lei
Datorii
840 mii lei
Active totale
1,6 mil lei
Marjă netă
36,3%
Cifră / angajat
527 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 52% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
01 mil2 mil3 mil2016: cifra de afaceri 511.930 lei; profit net 134.346 lei20162017: cifra de afaceri 606.970 lei; profit net 158.969 lei20172018: cifra de afaceri 784.662 lei; profit net 257.068 lei20182019: cifra de afaceri 802.695 lei; profit net 275.520 lei20192020: cifra de afaceri 619.826 lei; profit net 215.986 lei20202021: cifra de afaceri 1.005.869 lei; profit net 523.226 lei20212022: cifra de afaceri 1.511.321 lei; profit net 740.969 lei20222023: cifra de afaceri 1.643.967 lei; profit net 673.428 lei20232024: cifra de afaceri 1.624.803 lei; profit net 531.041 lei20242025: cifra de afaceri 2.106.377 lei; profit net 765.330 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă512 mii607 mii785 mii803 mii620 mii1 mil1,5 mil1,6 mil1,6 mil2,1 mil
Venituri totale512 mii607 mii785 mii803 mii620 mii1 mil1,5 mil1,6 mil1,6 mil2,1 mil
Cheltuieli totale352 mii442 mii520 mii520 mii398 mii482 mii757 mii955 mii1,1 mil1,2 mil
Profit / pierdere brută160 mii165 mii265 mii283 mii222 mii533 mii755 mii690 mii574 mii913 mii
Profit / pierdere netă134 mii159 mii257 mii276 mii216 mii523 mii741 mii673 mii531 mii765 mii
Număr mediu de angajați3444345544
Active imobilizate51 mii41 mii28 mii9.8661.2697.01611 mii8.078110 mii96 mii
Active circulante176 mii331 mii320 mii348 mii454 mii641 mii928 mii777 mii1,1 mil1,5 mil
creanțe77 mii80 mii91 mii81 mii95 mii149 mii557 mii154 mii592 mii773 mii
casa și conturi la bănci99 mii251 mii229 mii267 mii359 mii492 mii370 mii623 mii545 mii726 mii
Cheltuieli în avans466137165119———2.4526.23812 mii
Datorii92 mii79 mii91 mii82 mii129 mii117 mii198 mii114 mii722 mii840 mii
Capitaluri proprii135 mii294 mii257 mii276 mii326 mii531 mii741 mii674 mii531 mii766 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 78 din 2.628 în județul București și locul 153 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.

  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre DYNAMIC LEARNING SRL

Care este CUI-ul firmei DYNAMIC LEARNING SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DYNAMIC LEARNING SRL este 27283782, iar codul de TVA este RO27283782. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2010007782405, iar codul EUID este ROONRC.J2010007782405.

Unde are sediul DYNAMIC LEARNING SRL?

Sediul social al firmei DYNAMIC LEARNING SRL este în Str. LABORATOR, bl. S1, sc. 2, et. 6, ap. 84, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DYNAMIC LEARNING SRL?

Activitatea principală a firmei DYNAMIC LEARNING SRL este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DYNAMIC LEARNING SRL?

DYNAMIC LEARNING SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 august 2010, deci are 16 ani de activitate.

Cum pot contacta firma DYNAMIC LEARNING SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 891). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are DYNAMIC LEARNING SRL?

În 2025, DYNAMIC LEARNING SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,1 mil lei și un profit net de 765 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DYNAMIC LEARNING SRL plătitoare de TVA?

Da. DYNAMIC LEARNING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2011 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează