DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L.
CABANEI, bl. C1, ap. 15, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
În 2025: cifra de afaceri 293 mii lei, pierdere netă 7.022 lei, 1 angajați.
Despre DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L.
DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 decembrie 2021 cu numărul J2021004181137 și codul unic de înregistrare (CUI) 45408680, cu sediul în Năvodari, județul Constanța. Activitatea principală este „Activități generale de curățenie a clădirilor” (cod CAEN 8121). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 293 mii lei, o pierdere netă de 7.022 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 97 mii lei la 293 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 45408680
- Nr. Registrul Comerțului
- J2021004181137
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 decembrie 2021
- EUID
- ROONRC.J2021004181137
- Cod poștal
- 905700
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 15.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 293 mii lei
- Pierdere netă
- 7.022 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 18 mii lei
- Datorii
- 124 mii lei
- Active totale
- 145 mii lei
- Marjă netă
- -2,4%
- Cifră / angajat
- 293 mii lei
0% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; datorii de 86% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 97 mii | 228 mii | 293 mii | 293 mii |
| Venituri totale | 97 mii | 231 mii | 317 mii | 454 mii |
| Cheltuieli totale | 70 mii | 151 mii | 360 mii | 456 mii |
| Profit / pierdere brută | 27 mii | 79 mii | -43 mii | -2.086 |
| Profit / pierdere netă | 24 mii | 65 mii | -45 mii | -7.022 |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | 91 mii | 84 mii |
| Active circulante | 25 mii | 75 mii | 25 mii | 49 mii |
| din care stocuri | — | — | — | 40 |
| creanțe | 9.550 | 8.060 | 24 mii | 24 mii |
| casa și conturi la bănci | 16 mii | 67 mii | 273 | 25 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | 12 mii | 12 mii |
| Datorii | 759 | 4.836 | 98 mii | 124 mii |
| Venituri în avans | — | — | 4.973 | 3.048 |
| Capitaluri proprii | 24 mii | 70 mii | 25 mii | 18 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 61 din 174 în județul Constanța și locul 1.326 din 3.706 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor.
Firme similare din județul Constanța
- PHOENICIA CLEAN SERVICES S.R.L. · Năvodari296 mii lei · 2 ang.
- DARIUS SUPERCLEAN S.R.L. · Valu Lui Traian296 mii lei · 3 ang.
- PERLA SERVICES SRL · Mangalia295 mii lei · 0 ang.
- DAMEVE PROFESIONAL S.R.L. · Valu Lui Traian295 mii lei · 1 ang.
- MAMAIA NORTH SERVICES S.R.L. · Lumina294 mii lei · 0 ang.
- GREEN CLEAN CONCEPT SRL · Mangalia293 mii lei · 4 ang.
- NEXT STAGE PREST S.R.L. · Constanța291 mii lei · 2 ang.
- REVAS SERV PREST S.R.L. · Constanța291 mii lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8123 Alte activități de curățenie
- 9691 Activități de servicii personale la domiciliu
Întrebări frecvente despre DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L.
Care este CUI-ul firmei DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L. este 45408680. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2021004181137, iar codul EUID este ROONRC.J2021004181137.
Unde are sediul DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L.?
Sediul social al firmei DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L. este în CABANEI, bl. C1, ap. 15, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța, județul Constanța, cod poștal 905700, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L.?
Activitatea principală a firmei DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L. este „Activități generale de curățenie a clădirilor”, cod CAEN 8121. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L.?
DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 decembrie 2021, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0734 *** 727). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L.?
În 2025, DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 293 mii lei și o pierdere netă de 7.022 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, DXN CLEANING SOLUTION SERVICES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.