Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA32 ani pe piață

DUO MANAGER COM SRL

CUI 5168057J21/55/1994

Str. MATEI BASARAB, bl. 31, sc. D, et. P, ap. 1, Municipiul Slobozia, Ialomița

În 2025: cifra de afaceri 950 mii lei, profit net 234 mii lei, 1 angajați.

Despre DUO MANAGER COM SRL

DUO MANAGER COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 ianuarie 1994 cu numărul J21/55/1994 și codul unic de înregistrare (CUI) 5168057, cu sediul în Slobozia, județul Ialomița. Activitatea principală este „Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice” (cod CAEN 2620). Firma are 32 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 950 mii lei (+50% față de 2024), un profit net de 234 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 802 mii lei la 950 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 1994.

Date de identificare

CUI
5168057
Nr. Registrul Comerțului
J21/55/1994
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 ianuarie 1994
EUID
ROONRC.J21/55/1994
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.02.1994

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
950 mii lei

+50% față de 2024

Profit net
234 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
585 mii lei
Datorii
171 mii lei
Active totale
756 mii lei
Marjă netă
24,7%
Cifră / angajat
950 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 23% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0500 mii1 mil1,5 mil2016: cifra de afaceri 1.159.156 lei; profit net 117.623 lei20162017: cifra de afaceri 906.215 lei; profit net 139.778 lei20172018: cifra de afaceri 800.238 lei; profit net 104.603 lei20182019: cifra de afaceri 1.019.947 lei; profit net 131.103 lei20192020: cifra de afaceri 909.694 lei; profit net 151.337 lei20202021: cifra de afaceri 801.670 lei; profit net 134.387 lei20212022: cifra de afaceri 700.365 lei; profit net 71.103 lei20222023: cifra de afaceri 688.611 lei; profit net 74.448 lei20232024: cifra de afaceri 634.219 lei; profit net 63.633 lei20242025: cifra de afaceri 950.022 lei; profit net 234.276 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă1,2 mil906 mii800 mii1 mil910 mii802 mii700 mii689 mii634 mii950 mii
Venituri totale1,2 mil906 mii806 mii1 mil910 mii802 mii700 mii689 mii634 mii951 mii
Cheltuieli totale1 mil757 mii694 mii879 mii751 mii660 mii622 mii608 mii556 mii689 mii
Profit / pierdere brută140 mii149 mii112 mii141 mii158 mii142 mii78 mii81 mii78 mii262 mii
Profit / pierdere netă118 mii140 mii105 mii131 mii151 mii134 mii71 mii74 mii64 mii234 mii
Număr mediu de angajați3222222211
Active imobilizate225 mii208 mii191 mii125 mii106 mii98 mii91 mii90 mii87 mii81 mii
Active circulante446 mii472 mii610 mii535 mii729 mii546 mii476 mii460 mii455 mii671 mii
din care stocuri104 mii127 mii144 mii108 mii118 mii119 mii118 mii134 mii131 mii104 mii
creanțe57 mii65 mii66 mii75 mii76 mii59 mii84 mii131 mii147 mii236 mii
casa și conturi la bănci286 mii280 mii401 mii352 mii535 mii369 mii274 mii195 mii177 mii332 mii
Cheltuieli în avans1.5631.3702.2812.2723.3693.1333.57311 mii2.8624.088
Datorii204 mii191 mii347 mii180 mii336 mii162 mii149 mii136 mii130 mii171 mii
Capitaluri proprii469 mii491 mii456 mii482 mii502 mii485 mii422 mii425 mii415 mii585 mii
din care capital subscris vărsat5.0005.0005.0005.0005.0005.0005.0005.0005.0005.000

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1 din 1 în județul Ialomița și locul 63 din 162 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 2620 – Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 2620 – Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

  • 2620 Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 3312 Repararea mașinilor
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
  • 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate
  • 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate
  • 4763 Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
  • 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 9512 Repararea echipamentelor de comunicații
  • 9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

Întrebări frecvente despre DUO MANAGER COM SRL

Care este CUI-ul firmei DUO MANAGER COM SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DUO MANAGER COM SRL este 5168057, iar codul de TVA este RO5168057. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J21/55/1994, iar codul EUID este ROONRC.J21/55/1994.

Unde are sediul DUO MANAGER COM SRL?

Sediul social al firmei DUO MANAGER COM SRL este în Str. MATEI BASARAB, bl. 31, sc. D, et. P, ap. 1, Municipiul Slobozia, Ialomița, județul Ialomița, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DUO MANAGER COM SRL?

Activitatea principală a firmei DUO MANAGER COM SRL este „Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice”, cod CAEN 2620. În Registrul Comerțului are autorizate în total 27 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DUO MANAGER COM SRL?

DUO MANAGER COM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 ianuarie 1994, deci are 32 ani de activitate.

Cum pot contacta firma DUO MANAGER COM SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0243 *** 505). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are DUO MANAGER COM SRL?

În 2025, DUO MANAGER COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 950 mii lei și un profit net de 234 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DUO MANAGER COM SRL plătitoare de TVA?

Da. DUO MANAGER COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 1994. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează