Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

DND STYLING STUDIO S.R.L.

CUI 52392365J2025064360002

Cazărmii, et. PARTER, Municipiul Slatina, Olt

În 2025: cifra de afaceri 5.340 lei, profit net 3.729 lei.

Despre DND STYLING STUDIO S.R.L.

DND STYLING STUDIO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 august 2025 cu numărul J2025064360002 și codul unic de înregistrare (CUI) 52392365, cu sediul în Slatina, județul Olt. Activitatea principală este „Activități de design de interior” (cod CAEN 7413). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.340 lei, un profit net de 3.729 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52392365
Nr. Registrul Comerțului
J2025064360002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 august 2025
EUID
ROONRC.J2025064360002
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.340 lei
Profit net
3.729 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.929 lei
Datorii
1.121 lei
Active totale
5.050 lei
Marjă netă
69,8%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 22% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.340
Venituri totale5.340
Cheltuieli totale924
Profit / pierdere brută4.416
Profit / pierdere netă3.729
Active circulante5.050
casa și conturi la bănci5.050
Datorii1.121
Capitaluri proprii3.929
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 6 din 6 în județul Olt și locul 761 din 796 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7413 – Activități de design de interior.

Firme similare din județul Olt

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 01.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7413 – Activități de design de interior

  • 1627 Finisarea articolelor din lemn
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale

Întrebări frecvente despre DND STYLING STUDIO S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DND STYLING STUDIO S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DND STYLING STUDIO S.R.L. este 52392365. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025064360002, iar codul EUID este ROONRC.J2025064360002.

Unde are sediul DND STYLING STUDIO S.R.L.?

Sediul social al firmei DND STYLING STUDIO S.R.L. este în Cazărmii, et. PARTER, Municipiul Slatina, Olt, județul Olt, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DND STYLING STUDIO S.R.L.?

Activitatea principală a firmei DND STYLING STUDIO S.R.L. este „Activități de design de interior”, cod CAEN 7413. În Registrul Comerțului are autorizate în total 20 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DND STYLING STUDIO S.R.L.?

DND STYLING STUDIO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 august 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma DND STYLING STUDIO S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0763 *** 349). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are DND STYLING STUDIO S.R.L.?

În 2025, DND STYLING STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.340 lei și un profit net de 3.729 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DND STYLING STUDIO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DND STYLING STUDIO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează