Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

DIVINETIMING S.R.L.

CUI 51995465J2025043799005

Sat Siculeni, Comuna Siculeni, Harghita

În 2025: cifra de afaceri 6.641 lei, profit net 1.918 lei, 0 angajați.

Despre DIVINETIMING S.R.L.

DIVINETIMING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 iunie 2025 cu numărul J2025043799005 și codul unic de înregistrare (CUI) 51995465, cu sediul în Siculeni, județul Harghita. Activitatea principală este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.641 lei, un profit net de 1.918 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51995465
Nr. Registrul Comerțului
J2025043799005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
19 iunie 2025
EUID
ROONRC.J2025043799005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.641 lei
Profit net
1.918 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
2.118 lei
Datorii
1.303 lei
Active totale
3.421 lei
Marjă netă
28,9%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 38% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.641
Venituri totale6.641
Cheltuieli totale4.365
Profit / pierdere brută2.276
Profit / pierdere netă1.918
Active circulante3.421
casa și conturi la bănci3.421
Datorii1.303
Capitaluri proprii2.118
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 57 din 60 în județul Harghita și locul 7.387 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..

Firme similare din județul Harghita

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.

  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Întrebări frecvente despre DIVINETIMING S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DIVINETIMING S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DIVINETIMING S.R.L. este 51995465. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025043799005, iar codul EUID este ROONRC.J2025043799005.

Unde are sediul DIVINETIMING S.R.L.?

Sediul social al firmei DIVINETIMING S.R.L. este în Sat Siculeni, Comuna Siculeni, Harghita, județul Harghita, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DIVINETIMING S.R.L.?

Activitatea principală a firmei DIVINETIMING S.R.L. este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DIVINETIMING S.R.L.?

DIVINETIMING S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 iunie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma DIVINETIMING S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DIVINETIMING S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Siculeni sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are DIVINETIMING S.R.L.?

În 2025, DIVINETIMING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.641 lei și un profit net de 1.918 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DIVINETIMING S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DIVINETIMING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează