DIORAMA COMSERV SRL
SF. GHEORGHE, Oraș Pantelimon, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 290 mii lei, profit net 179 mii lei, 1 angajați.
Despre DIORAMA COMSERV SRL
DIORAMA COMSERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 martie 2017 cu numărul J2017000775238 și codul unic de înregistrare (CUI) 37128131, cu sediul în Pantelimon, județul Ilfov. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4639). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 290 mii lei (-34% față de 2024), un profit net de 179 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 390 mii lei la 290 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 37128131
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000775238
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 01 martie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017000775238
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 16.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 290 mii lei
- Profit net
- 179 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 477 mii lei
- Datorii
- 118 mii lei
- Active totale
- 595 mii lei
- Marjă netă
- 61,8%
- Cifră / angajat
- 290 mii lei
-34% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 34% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 117 mii | 174 mii | 315 mii | 360 mii | 390 mii | 416 mii | 470 mii | 440 mii | 290 mii |
| Venituri totale | 117 mii | 174 mii | 315 mii | 360 mii | 390 mii | 416 mii | 470 mii | 441 mii | 290 mii |
| Cheltuieli totale | 6.926 | 18 mii | 18 mii | 20 mii | 37 mii | 60 mii | 72 mii | 78 mii | 108 mii |
| Profit / pierdere brută | 110 mii | 156 mii | 297 mii | 340 mii | 353 mii | 356 mii | 398 mii | 363 mii | 182 mii |
| Profit / pierdere netă | 106 mii | 150 mii | 287 mii | 329 mii | 343 mii | 346 mii | 393 mii | 355 mii | 179 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 276 mii | 264 mii | 252 mii | 390 mii | 366 mii | 343 mii | 319 mii | 295 mii | 420 mii |
| Active circulante | 632 | 24 mii | 351 mii | 698 mii | 1,1 mil | 235 mii | 239 mii | 217 mii | 175 mii |
| creanțe | — | — | — | — | 200 mii | 234 mii | 237 mii | 216 mii | 174 mii |
| casa și conturi la bănci | 632 | 24 mii | 351 mii | 698 mii | 867 mii | 962 | 2.401 | 1.128 | 1.057 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 169 | — |
| Datorii | 147 mii | 1.600 | 9.636 | 5.435 | 1.666 | 12 mii | 15 mii | 7.741 | 118 mii |
| Venituri în avans | 24 mii | 30 mii | 50 mii | 60 mii | 66 mii | 70 mii | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 106 mii | 257 mii | 544 mii | 1 mil | 1,4 mil | 496 mii | 543 mii | 505 mii | 477 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 94 din 118 în județul Ilfov și locul 1.146 din 1.511 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun.
Firme similare din județul Ilfov
- DREAM BRAND S.R.L. · Voluntari364 mii lei · 2 ang.
- BROOKLYN ENTERPRISE S.R.L. · Voluntari350 mii lei · 1 ang.
- NOVA STAR BUSINESS S.R.L. · Voluntari331 mii lei · 1 ang.
- COOLT BOUTIQUE SRL · Săftica (com. Balotești)292 mii lei · 0 ang.
- KOSKA QUALITY GROUP SRL · Voluntari277 mii lei · 4 ang.
- ALL THALISA S.R.L. · Voluntari244 mii lei · 1 ang.
- BMT DISTRIB S.R.L. · Berceni236 mii lei · 1 ang.
- ECOAGROBUILD S.R.L. · Corbeanca226 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre DIORAMA COMSERV SRL
Care este CUI-ul firmei DIORAMA COMSERV SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DIORAMA COMSERV SRL este 37128131. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017000775238, iar codul EUID este ROONRC.J2017000775238.
Unde are sediul DIORAMA COMSERV SRL?
Sediul social al firmei DIORAMA COMSERV SRL este în SF. GHEORGHE, Oraș Pantelimon, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DIORAMA COMSERV SRL?
Activitatea principală a firmei DIORAMA COMSERV SRL este „Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4639. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată DIORAMA COMSERV SRL?
DIORAMA COMSERV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 martie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DIORAMA COMSERV SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DIORAMA COMSERV SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Pantelimon sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are DIORAMA COMSERV SRL?
În 2025, DIORAMA COMSERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 290 mii lei și un profit net de 179 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DIORAMA COMSERV SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, DIORAMA COMSERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 16 octombrie 2026.