Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

DINAMIC AMI&DEA S.R.L.

CUI 50894306J2024041767007

(Str) SOLD. ȘTEFAN CONSTANTIN, ap. 3, București Sectorul 3, București

În 2024: cifra de afaceri 8.940 lei, profit net 4.787 lei, 2 angajați.

Despre DINAMIC AMI&DEA S.R.L.

DINAMIC AMI&DEA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 noiembrie 2024 cu numărul J2024041767007 și codul unic de înregistrare (CUI) 50894306, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559). Firma are 1 an de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.940 lei, un profit net de 4.787 lei și 2 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50894306
Nr. Registrul Comerțului
J2024041767007
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 noiembrie 2024
EUID
ROONRC.J2024041767007
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
8.940 lei
Profit net
4.787 lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
4.987 lei
Datorii
4.153 lei
Active totale
9.140 lei
Marjă netă
53,5%
Cifră / angajat
4.470 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 45% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă8.940
Venituri totale8.940
Cheltuieli totale4.064
Profit / pierdere brută4.876
Profit / pierdere netă4.787
Număr mediu de angajați2
Active circulante9.140
creanțe8.940
casa și conturi la bănci200
Datorii4.153
Capitaluri proprii4.987
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 2.397 din 2.628 în județul București și locul 7.245 din 8.012 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.

  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre DINAMIC AMI&DEA S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DINAMIC AMI&DEA S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DINAMIC AMI&DEA S.R.L. este 50894306. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024041767007, iar codul EUID este ROONRC.J2024041767007.

Unde are sediul DINAMIC AMI&DEA S.R.L.?

Sediul social al firmei DINAMIC AMI&DEA S.R.L. este în (Str) SOLD. ȘTEFAN CONSTANTIN, ap. 3, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DINAMIC AMI&DEA S.R.L.?

Activitatea principală a firmei DINAMIC AMI&DEA S.R.L. este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559.

Când a fost înființată DINAMIC AMI&DEA S.R.L.?

DINAMIC AMI&DEA S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 noiembrie 2024, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma DINAMIC AMI&DEA S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0763 *** 623). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are DINAMIC AMI&DEA S.R.L.?

În 2024, DINAMIC AMI&DEA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.940 lei și un profit net de 4.787 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DINAMIC AMI&DEA S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DINAMIC AMI&DEA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează