DIANDA DECOR SRL
INDEPENDENȚEI, bl. 14, sc. B, et. 4, ap. 26, Loc. Călan, Oraș Călan, Hunedoara
În 2024: cifra de afaceri — lei, profit net 0 lei.
Despre DIANDA DECOR SRL
DIANDA DECOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 2012 cu numărul J20/201/2012 și codul unic de înregistrare (CUI) 29882486, cu sediul în Călan, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate” (cod CAEN 4776). Firma are 14 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 29882486
- Nr. Registrul Comerțului
- J20/201/2012
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 martie 2012
- EUID
- ROONRC.J20/201/2012
- Cod poștal
- 335300
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 08.10.2026
reactivat 23.03.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Date financiare 2024
- Cifra de afaceri
- — lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -30 mii lei
- Datorii
- 30 mii lei
- Active totale
- 0 lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii fără active raportate; fără venituri raportate în 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Datorii | 30 mii | 30 mii | 30 mii | 30 mii | 30 mii | 30 mii | 30 mii | 30 mii |
| Capitaluri proprii | -30 mii | -30 mii | -30 mii | -30 mii | -30 mii | -30 mii | -30 mii | -30 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Hunedoara
- BLOOMING BOX S.R.L. · Deva255 lei · 0 ang.
- BRIAC CRISTIAN ADELINA SRL · Petrila0 lei · 0 ang.
- CORNEL GREEN SERVICE S.R.L. · Petroșani0 lei · 0 ang.
- ZOO MARKET SRL · Petroșani0 lei · 0 ang.
- FLORA ARTA BUCHETELOR S.R.L. · Brad0 lei · 1 ang.
- ATELIERUL LUI BETY S.R.L. · Deva0 lei · 0 ang.
- EXOTIC-ANIMALS S.R.L. · Hunedoara0 lei · 0 ang.
- ECART BIOTHAN S.R.L. · Cimpa (oraș Petrila)0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre DIANDA DECOR SRL
Care este CUI-ul firmei DIANDA DECOR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DIANDA DECOR SRL este 29882486. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J20/201/2012, iar codul EUID este ROONRC.J20/201/2012.
Unde are sediul DIANDA DECOR SRL?
Sediul social al firmei DIANDA DECOR SRL este în INDEPENDENȚEI, bl. 14, sc. B, et. 4, ap. 26, Loc. Călan, Oraș Călan, Hunedoara, județul Hunedoara, cod poștal 335300, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DIANDA DECOR SRL?
Activitatea principală a firmei DIANDA DECOR SRL este „Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate”, cod CAEN 4776.
Când a fost înființată DIANDA DECOR SRL?
DIANDA DECOR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DIANDA DECOR SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0040 *** 531). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are DIANDA DECOR SRL?
În 2024, DIANDA DECOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DIANDA DECOR SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, DIANDA DECOR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.
Explorează
- Firme din Călan
- Firme cu CAEN 4776 din județul Hunedoara
- CAEN 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
- Top firme din județul Hunedoara
- Firme noi din județul Hunedoara
- Compară DIANDA DECOR SRL cu alte firme