Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

DIANA MAGIC NAILS S.R.L.

CUI 52593580J2025074182005

ZDRAPȚI, Sat Zdrapți, Comuna Crișcior, Hunedoara

În 2025: cifra de afaceri 4.465 lei, profit net 1.142 lei.

Despre DIANA MAGIC NAILS S.R.L.

DIANA MAGIC NAILS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 septembrie 2025 cu numărul J2025074182005 și codul unic de înregistrare (CUI) 52593580, cu sediul în Zdrapți (com. Crișcior), județul Hunedoara. Activitatea principală este „Activități de tratament și înfrumusețare” (cod CAEN 9622). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.465 lei, un profit net de 1.142 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52593580
Nr. Registrul Comerțului
J2025074182005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 septembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025074182005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Brad

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.465 lei
Profit net
1.142 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.342 lei
Datorii
1.618 lei
Active totale
2.960 lei
Marjă netă
25,6%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 55% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.465
Venituri totale4.465
Cheltuieli totale3.105
Profit / pierdere brută1.360
Profit / pierdere netă1.142
Active circulante2.960
din care stocuri850
casa și conturi la bănci2.110
Datorii1.618
Capitaluri proprii1.342
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 94 din 104 în județul Hunedoara și locul 3.912 din 4.235 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9622 – Activități de tratament și înfrumusețare.

Firme similare din județul Hunedoara

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9622 – Activități de tratament și înfrumusețare

  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Întrebări frecvente despre DIANA MAGIC NAILS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DIANA MAGIC NAILS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DIANA MAGIC NAILS S.R.L. este 52593580. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025074182005, iar codul EUID este ROONRC.J2025074182005.

Unde are sediul DIANA MAGIC NAILS S.R.L.?

Sediul social al firmei DIANA MAGIC NAILS S.R.L. este în ZDRAPȚI, Sat Zdrapți, Comuna Crișcior, Hunedoara, Zdrapți (com. Crișcior), județul Hunedoara, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DIANA MAGIC NAILS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei DIANA MAGIC NAILS S.R.L. este „Activități de tratament și înfrumusețare”, cod CAEN 9622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DIANA MAGIC NAILS S.R.L.?

DIANA MAGIC NAILS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 septembrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma DIANA MAGIC NAILS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0732 *** 393). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are DIANA MAGIC NAILS S.R.L.?

În 2025, DIANA MAGIC NAILS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.465 lei și un profit net de 1.142 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DIANA MAGIC NAILS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DIANA MAGIC NAILS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează