Sari la conținut
sediu expirat; funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)11 ani pe piață

DEODELUXE S.R.L.

CUI 35005175J15/623/2015

NEPTUN, bl. K, ap. 2, Municipiul Moreni, Dâmbovița

În 2020: cifra de afaceri 4.796 lei, profit net 4.170 lei.

Despre DEODELUXE S.R.L.

DEODELUXE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 septembrie 2015 cu numărul J15/623/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 35005175, cu sediul în Moreni, județul Dâmbovița. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4719). Firma are 11 ani de la înființare. În 2020, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.796 lei, un profit net de 4.170 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
35005175
Nr. Registrul Comerțului
J15/623/2015
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 septembrie 2015
EUID
ROONRC.J15/623/2015
Cod poștal
135300

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 29.03.2024

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni

Date financiare 2020

Cifra de afaceri
4.796 lei
Profit net
4.170 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.170 lei
Datorii
1.144 lei
Active totale
5.314 lei
Marjă netă
86,9%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2020, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2020
Cifra de afaceri netă4.796
Venituri totale4.796
Cheltuieli totale482
Profit / pierdere brută4.314
Profit / pierdere netă4.170
Active circulante5.314
creanțe4.396
casa și conturi la bănci918
Datorii1.144
Capitaluri proprii4.170

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Dâmbovița

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 28.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4719 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Întrebări frecvente despre DEODELUXE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DEODELUXE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DEODELUXE S.R.L. este 35005175. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J15/623/2015, iar codul EUID este ROONRC.J15/623/2015.

Unde are sediul DEODELUXE S.R.L.?

Sediul social al firmei DEODELUXE S.R.L. este în NEPTUN, bl. K, ap. 2, Municipiul Moreni, Dâmbovița, județul Dâmbovița, cod poștal 135300, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DEODELUXE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei DEODELUXE S.R.L. este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4719. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DEODELUXE S.R.L.?

DEODELUXE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 septembrie 2015, deci are 11 ani de activitate.

Cum pot contacta firma DEODELUXE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0729 *** 908). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are DEODELUXE S.R.L.?

În 2020, DEODELUXE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.796 lei și un profit net de 4.170 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DEODELUXE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DEODELUXE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/35005175

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează