Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA9 ani pe piață

DENISSAL PROJECT SRL

CUI 37004966J6/73/2017

1 DECEMBRIE 1918, sc. 3, ap. 14, Loc. Beclean, Oraș Beclean, Bistrița-Năsăud

În 2025: cifra de afaceri 1.523 lei, pierdere netă 18 mii lei, 1 angajați.

Despre DENISSAL PROJECT SRL

DENISSAL PROJECT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 februarie 2017 cu numărul J6/73/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37004966, cu sediul în Beclean, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse” (cod CAEN 4619). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1.523 lei (-88% față de 2024), o pierdere netă de 18 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 96 mii lei la 1.523 lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
37004966
Nr. Registrul Comerțului
J6/73/2017
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 februarie 2017
EUID
ROONRC.J6/73/2017
Cod poștal
425100

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Beclean

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1.523 lei

-88% față de 2024

Pierdere netă
18 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-54 mii lei
Datorii
63 mii lei
Active totale
9.315 lei
Marjă netă
-1.172%
Cifră / angajat
1.523 lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (682%); cifra de afaceri a scăzut cu 88% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-100 mii0100 mii200 mii300 mii2017: cifra de afaceri 139.677 lei; profit net 95.555 lei20172018: cifra de afaceri 211.755 lei; profit net 155.743 lei20182019: cifra de afaceri 166.335 lei; profit net 77.729 lei20192020: cifra de afaceri 129.452 lei; profit net 70.601 lei20202021: cifra de afaceri 96.224 lei; profit net 43.065 lei20212022: cifra de afaceri 53.944 lei; profit net 4.394 lei20222023: cifra de afaceri 22.980 lei; profit net 749 lei20232024: cifra de afaceri 12.731 lei; pierdere netă 37.114 lei20242025: cifra de afaceri 1.523 lei; pierdere netă 17.849 lei2025
Indicator (lei)201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă140 mii212 mii166 mii129 mii96 mii54 mii23 mii13 mii1.523
Venituri totale140 mii212 mii166 mii129 mii96 mii54 mii50 mii13 mii1.523
Cheltuieli totale40 mii53 mii87 mii56 mii50 mii49 mii49 mii50 mii19 mii
Profit / pierdere brută100 mii159 mii79 mii73 mii46 mii4.9341.248-37 mii-18 mii
Profit / pierdere netă96 mii156 mii78 mii71 mii43 mii4.394749-37 mii-18 mii
Număr mediu de angajați—11——1111
Active imobilizate—5.0002.6392.0836.52810 mii4.34810 mii7.669
Active circulante97 mii153 mii229 mii299 mii339 mii26 mii9.2672.0201.646
creanțe——2.632-10 mii-15 mii6.3051.6451.6451.645
casa și conturi la bănci97 mii153 mii226 mii309 mii355 mii20 mii7.6223751
Datorii1.4841.0611.8807972.82232 mii12 mii47 mii63 mii
Capitaluri proprii96 mii156 mii229 mii300 mii343 mii4.5942.010-35 mii-54 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 61 din 64 în județul Bistrița-Năsăud și locul 6.661 din 6.751 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Firme similare din județul Bistrița-Năsăud

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Întrebări frecvente despre DENISSAL PROJECT SRL

Care este CUI-ul firmei DENISSAL PROJECT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DENISSAL PROJECT SRL este 37004966. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J6/73/2017, iar codul EUID este ROONRC.J6/73/2017.

Unde are sediul DENISSAL PROJECT SRL?

Sediul social al firmei DENISSAL PROJECT SRL este în 1 DECEMBRIE 1918, sc. 3, ap. 14, Loc. Beclean, Oraș Beclean, Bistrița-Năsăud, județul Bistrița-Năsăud, cod poștal 425100, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DENISSAL PROJECT SRL?

Activitatea principală a firmei DENISSAL PROJECT SRL este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse”, cod CAEN 4619. În Registrul Comerțului are autorizate în total 22 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DENISSAL PROJECT SRL?

DENISSAL PROJECT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 februarie 2017, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma DENISSAL PROJECT SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DENISSAL PROJECT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Beclean sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are DENISSAL PROJECT SRL?

În 2025, DENISSAL PROJECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.523 lei și o pierdere netă de 18 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DENISSAL PROJECT SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DENISSAL PROJECT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează