DELSAVOR SRL
Str. BOBÂLNA, Municipiul Brăila, Brăila
În 2025: cifra de afaceri 1,3 mil lei, profit net 139 mii lei, 1 angajați.
Despre DELSAVOR SRL
DELSAVOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 2011 cu numărul J2011000369095 și codul unic de înregistrare (CUI) 28549441, cu sediul în Brăila, județul Brăila. Activitatea principală este „Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii” (cod CAEN 6811). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,3 mil lei, un profit net de 139 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2016 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 707 lei la 1,3 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 16 decembrie 2024.
Date de identificare
- CUI
- 28549441
- Nr. Registrul Comerțului
- J2011000369095
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 mai 2011
- EUID
- ROONRC.J2011000369095
- Cod poștal
- 810156
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
din 16.12.2024
reactivat 11.12.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,3 mil lei
- Profit net
- 139 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 129 mii lei
- Datorii
- 443 mii lei
- Active totale
- 572 mii lei
- Marjă netă
- 10,8%
- Cifră / angajat
- 1,3 mil lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 77% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 707 | 149 | 548 | — | — | — | — | — | — | 1,3 mil |
| Venituri totale | 707 | 149 | 548 | 0 | 0 | 0 | 3.120 | 0 | 0 | 1,3 mil |
| Cheltuieli totale | 1.461 | 789 | 712 | 170 | 140 | 140 | 120 | 250 | 10 mii | 1,1 mil |
| Profit / pierdere brută | -754 | -640 | -164 | -170 | -140 | -140 | 3.000 | -250 | -10 mii | 166 mii |
| Profit / pierdere netă | -775 | -644 | -180 | -170 | -140 | -140 | 2.906 | -250 | -10 mii | 139 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.227 | — |
| Active circulante | 767 | 527 | 443 | 423 | 383 | 363 | 393 | 343 | 367 mii | 572 mii |
| din care stocuri | 358 | 358 | 358 | 358 | 358 | 358 | 358 | 308 | 362 mii | 421 mii |
| creanțe | 2 | 2 | — | — | — | — | — | — | 1.698 | 59 mii |
| casa și conturi la bănci | 407 | 167 | 85 | 65 | 25 | 5 | 35 | 35 | 3.077 | 92 mii |
| Datorii | 2.100 | 2.504 | 2.600 | 2.750 | 2.850 | 2.970 | 94 | 294 | 382 mii | 443 mii |
| Capitaluri proprii | -1.333 | -1.977 | -2.157 | -2.327 | -2.467 | -2.607 | 299 | 49 | -10 mii | 129 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 2 din 13 în județul Brăila și locul 330 din 1.629 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6811 – Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii.
Firme similare din județul Brăila
- CASA NENIU S.R.L. · Brăila1,5 mil lei · 0 ang.
- AGRIVERDE SRL · Scorțaru Nou (com. Scortaru Nou)114 mii lei · 1 ang.
- RISABIM SRL · Brăila85 mii lei · 0 ang.
- CYCAS SRL · Brăila73 mii lei · 0 ang.
- ALIASAB SRL · Brăila70 mii lei · 0 ang.
- MHJ FARMING SRL · Brăila50 mii lei · 0 ang.
- SIGBER SRL · Brăila17 mii lei · 0 ang.
- PRODSERCOM BRAMOVILA SRL · Brăila14 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6811 – Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Agenții imobiliare
Întrebări frecvente despre DELSAVOR SRL
Care este CUI-ul firmei DELSAVOR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DELSAVOR SRL este 28549441, iar codul de TVA este RO28549441. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2011000369095, iar codul EUID este ROONRC.J2011000369095.
Unde are sediul DELSAVOR SRL?
Sediul social al firmei DELSAVOR SRL este în Str. BOBÂLNA, Municipiul Brăila, Brăila, județul Brăila, cod poștal 810156, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DELSAVOR SRL?
Activitatea principală a firmei DELSAVOR SRL este „Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii”, cod CAEN 6811. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată DELSAVOR SRL?
DELSAVOR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 2011, deci are 15 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DELSAVOR SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0765 *** 530). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are DELSAVOR SRL?
În 2025, DELSAVOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,3 mil lei și un profit net de 139 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DELSAVOR SRL plătitoare de TVA?
Da. DELSAVOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 16 decembrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.