Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

DELS SOLUTIONS S.R.L.

CUI 52007125J2025044406001

ZORILOR, Sat Cetățeni, Comuna Cetățeni, Argeș

În 2025: cifra de afaceri 8.000 lei, profit net 6.099 lei, 0 angajați.

Despre DELS SOLUTIONS S.R.L.

DELS SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 iunie 2025 cu numărul J2025044406001 și codul unic de înregistrare (CUI) 52007125, cu sediul în Cetățeni, județul Argeș. Activitatea principală este „Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.” (cod CAEN 7499). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.000 lei, un profit net de 6.099 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52007125
Nr. Registrul Comerțului
J2025044406001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 iunie 2025
EUID
ROONRC.J2025044406001
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.000 lei
Profit net
6.099 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
6.299 lei
Datorii
1.627 lei
Active totale
7.926 lei
Marjă netă
76,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 21% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.000
Venituri totale8.000
Cheltuieli totale774
Profit / pierdere brută7.226
Profit / pierdere netă6.099
Active imobilizate413
Active circulante7.160
creanțe7.160
Cheltuieli în avans353
Datorii1.627
Capitaluri proprii6.299

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 127 din 132 în județul Argeș și locul 3.126 din 3.233 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a..

Firme similare din județul Argeș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 17.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport

Întrebări frecvente despre DELS SOLUTIONS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DELS SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DELS SOLUTIONS S.R.L. este 52007125. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025044406001, iar codul EUID este ROONRC.J2025044406001.

Unde are sediul DELS SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social al firmei DELS SOLUTIONS S.R.L. este în ZORILOR, Sat Cetățeni, Comuna Cetățeni, Argeș, județul Argeș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DELS SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei DELS SOLUTIONS S.R.L. este „Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.”, cod CAEN 7499. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DELS SOLUTIONS S.R.L.?

DELS SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 iunie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma DELS SOLUTIONS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 503). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are DELS SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, DELS SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.000 lei și un profit net de 6.099 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DELS SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DELS SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează