Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA3 ani pe piață

DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.

CUI 47203443J1/1709/2022

Sat Lunca Mureșului, Comuna Lunca Mureșului, Alba

În 2022: cifra de afaceri 4.500 lei, profit net 1.096 lei, 1 angajați.

Despre DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.

DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 noiembrie 2022 cu numărul J1/1709/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 47203443, cu sediul în Lunca Mureșului, județul Alba. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 3 ani de la înființare. În 2022, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.500 lei, un profit net de 1.096 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
47203443
Nr. Registrul Comerțului
J1/1709/2022
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 noiembrie 2022
EUID
ROONRC.J1/1709/2022
Cod poștal
517405

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Aiud

Date financiare 2022

Cifra de afaceri
4.500 lei
Profit net
1.096 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
1.296 lei
Datorii
3.179 lei
Active totale
4.475 lei
Marjă netă
24,4%
Cifră / angajat
4.500 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2022, datorii de 71% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2022, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2022
Cifra de afaceri netă4.500
Venituri totale4.500
Cheltuieli totale3.360
Profit / pierdere brută1.140
Profit / pierdere netă1.096
Număr mediu de angajați1
Active circulante4.475
casa și conturi la bănci4.475
Datorii3.179
Capitaluri proprii1.296
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Alba

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Întrebări frecvente despre DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L. este 47203443. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1/1709/2022, iar codul EUID este ROONRC.J1/1709/2022.

Unde are sediul DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L. este în Sat Lunca Mureșului, Comuna Lunca Mureșului, Alba, județul Alba, cod poștal 517405, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 13 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.?

DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 noiembrie 2022, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Lunca Mureșului sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L.?

În 2022, DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.500 lei și un profit net de 1.096 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DELIA BEATRIX CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează