DBE S.R.L.
NICOLAE TITULESCU, bl. 21A, sc. B, et. 3, ap. 66, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 63 mii lei, pierdere netă 1.865 lei.
Despre DBE S.R.L.
DBE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 mai 2017 cu numărul J2017006974404 și codul unic de înregistrare (CUI) 37571812, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte” (cod CAEN 1421). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 63 mii lei (+30% față de 2024), o pierdere netă de 1.865 lei. Între 2017 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 120 lei la 63 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 37571812
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017006974404
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 15 mai 2017
- EUID
- ROONRC.J2017006974404
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 63 mii lei
- Pierdere netă
- 1.865 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 4.740 lei
- Datorii
- 2.601 lei
- Active totale
- 7.341 lei
- Marjă netă
- -3%
+30% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 120 | 0 | 0 | 780 | 1.298 | 0 | 0 | 49 mii | 63 mii |
| Venituri totale | 120 | 0 | 0 | 780 | 1.300 | 0 | 0 | 49 mii | 63 mii |
| Cheltuieli totale | 1.706 | 51 | 1.200 | 3.862 | 1.849 | 1.406 | 0 | 31 mii | 63 mii |
| Profit / pierdere brută | -1.586 | -51 | -1.200 | -3.082 | -549 | -1.406 | 0 | 18 mii | 409 |
| Profit / pierdere netă | -1.590 | -51 | -1.200 | -3.105 | -588 | -1.406 | 0 | 14 mii | -1.865 |
| Active imobilizate | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.516 |
| Active circulante | 187 | 187 | 135 | 22 | 917 | 833 | 834 | 8.271 | 5.825 |
| din care stocuri | — | 0 | 0 | 35 | 860 | 825 | 826 | 0 | — |
| creanțe | 120 | 120 | 120 | 0 | 0 | 35 | 35 | 2.988 | 3.376 |
| casa și conturi la bănci | 67 | 67 | 15 | -13 | 57 | -27 | -27 | 5.283 | 2.449 |
| Datorii | 1.628 | 1.628 | 2.776 | 5.768 | 7.251 | 8.573 | 8.573 | 1.666 | 2.601 |
| Capitaluri proprii | -1.390 | -1.441 | -2.641 | -5.746 | -6.334 | -7.740 | -7.739 | 6.605 | 4.740 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 221 din 280 în județul București și locul 1.184 din 1.574 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1421 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte.
Firme similare din județul București
- ATELIERELE GHICA S.R.L. · București Sector 670 mii lei · 1 ang.
- ASPECT MOD STORE S.R.L. · București Sector 370 mii lei · 1 ang.
- ODELLE FASHION SRL · București Sector 264 mii lei · 3 ang.
- MONDOCONF SA · București Sector 664 mii lei · 2 ang.
- ELEGANT DESIGN MB SRL · București Sector 462 mii lei · 1 ang.
- CRIS CONFECT SRL · București Sector 561 mii lei · 1 ang.
- VYC BUSINESS IMPEX S.R.L. · București Sector 558 mii lei · 1 ang.
- VANIK CONFEX S.R.L. · București Sector 558 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 1421 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
- 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
- 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 5210 Depozitări
- 5819 Alte activități de editare
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 9013 Alte activități de creație artistică
Întrebări frecvente despre DBE S.R.L.
Care este CUI-ul firmei DBE S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DBE S.R.L. este 37571812. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017006974404, iar codul EUID este ROONRC.J2017006974404.
Unde are sediul DBE S.R.L.?
Sediul social al firmei DBE S.R.L. este în NICOLAE TITULESCU, bl. 21A, sc. B, et. 3, ap. 66, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DBE S.R.L.?
Activitatea principală a firmei DBE S.R.L. este „Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte”, cod CAEN 1421. În Registrul Comerțului are autorizate în total 19 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată DBE S.R.L.?
DBE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DBE S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DBE S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 1 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are DBE S.R.L.?
În 2025, DBE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 63 mii lei și o pierdere netă de 1.865 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DBE S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, DBE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.