Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață

DAV GENERAL CONSTRUCT SRL

CUI 33571461J34/354/2014

VÎRTOAPELE DE SUS, Sat Vârtoapele De Sus, Comuna Vârtoape, Teleorman

În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 2.639 lei.

Despre DAV GENERAL CONSTRUCT SRL

DAV GENERAL CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 septembrie 2014 cu numărul J34/354/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 33571461, cu sediul în Vârtoapele De Sus (com. Vârtoape), județul Teleorman. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 2.639 lei. Între 2016 și 2019, cifra de afaceri a crescut (de la 149 mii lei la 638 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 13 iunie 2017.

Date de identificare

CUI
33571461
Nr. Registrul Comerțului
J34/354/2014
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 septembrie 2014
EUID
ROONRC.J34/354/2014
Cod poștal
147428

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 13.06.2017

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
— lei
Pierdere netă
2.639 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
89 mii lei
Datorii
25 mii lei
Active totale
114 mii lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-500 mii0500 mii1 mil1,5 mil2 mil2016: cifra de afaceri 148.804 lei; profit net 11.954 lei20162017: cifra de afaceri 1.118.093 lei; profit net 233.404 lei20172018: cifra de afaceri 1.625.603 lei; profit net 473.256 lei20182019: cifra de afaceri 637.517 lei; profit net 41.008 lei20192020: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 10.339 lei20202021: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 3.298 lei20212022: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 1.457 lei20222023: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 2.496 lei20232024: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 2.010 lei20242025: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 2.639 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă149 mii1,1 mil1,6 mil638 mii——————
Venituri totale149 mii1,1 mil1,6 mil653 mii1.6281.1470000
Cheltuieli totale134 mii878 mii1,1 mil604 mii12 mii4.4141.4572.4962.0102.639
Profit / pierdere brută15 mii245 mii490 mii48 mii-10 mii-3.267-1.457-2.496-2.010-2.639
Profit / pierdere netă12 mii233 mii473 mii41 mii-10 mii-3.298-1.457-2.496-2.010-2.639
Număr mediu de angajați1101051—————
Active imobilizate—29 mii21 mii———————
Active circulante27 mii411 mii516 mii112 mii100 mii111 mii110 mii118 mii116 mii114 mii
creanțe2.940215 mii174 mii77 mii78 mii79 mii80 mii80 mii80 mii81 mii
casa și conturi la bănci24 mii196 mii342 mii35 mii22 mii31 mii31 mii38 mii35 mii33 mii
Datorii15 mii60 mii63 mii375-58613 mii14 mii24 mii24 mii25 mii
Venituri în avans—145 mii—146——————
Capitaluri proprii12 mii234 mii473 mii111 mii101 mii98 mii96 mii94 mii92 mii89 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Teleorman

Dosare în instanță

1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.

  • 6451/292/202624.09.2026

    contestaţie la executare

    Judecătoria Rosioridevede · Fond · Civil · calitate: Contestator

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Întrebări frecvente despre DAV GENERAL CONSTRUCT SRL

Care este CUI-ul firmei DAV GENERAL CONSTRUCT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DAV GENERAL CONSTRUCT SRL este 33571461, iar codul de TVA este RO33571461. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J34/354/2014, iar codul EUID este ROONRC.J34/354/2014.

Unde are sediul DAV GENERAL CONSTRUCT SRL?

Sediul social al firmei DAV GENERAL CONSTRUCT SRL este în VÎRTOAPELE DE SUS, Sat Vârtoapele De Sus, Comuna Vârtoape, Teleorman, Vârtoapele De Sus (com. Vârtoape), județul Teleorman, cod poștal 147428, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DAV GENERAL CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a firmei DAV GENERAL CONSTRUCT SRL este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DAV GENERAL CONSTRUCT SRL?

DAV GENERAL CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 septembrie 2014, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma DAV GENERAL CONSTRUCT SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DAV GENERAL CONSTRUCT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Vârtoapele De Sus (com. Vârtoape) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are DAV GENERAL CONSTRUCT SRL?

În 2025, DAV GENERAL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 2.639 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DAV GENERAL CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?

Da. DAV GENERAL CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 13 iunie 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează