Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)10 ani pe piață

DANY TOURING FAST SRL

CUI 36548153J34/452/2016

SFINȚEȘTI, Sat Sfințești, Comuna Sfințești, Teleorman

În 2016: cifra de afaceri 3.018 lei, profit net 1.505 lei.

Despre DANY TOURING FAST SRL

DANY TOURING FAST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 septembrie 2016 cu numărul J34/452/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36548153, cu sediul în Sfințești, județul Teleorman. Activitatea principală este „Alte activități poștale și de curier” (cod CAEN 5320). Firma are 10 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.018 lei, un profit net de 1.505 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
36548153
Nr. Registrul Comerțului
J34/452/2016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
21 septembrie 2016
EUID
ROONRC.J34/452/2016
Cod poștal
147340

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 06.11.2018

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
3.018 lei
Profit net
1.505 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.705 lei
Datorii
1.341 lei
Active totale
3.046 lei
Marjă netă
49,9%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă3.018
Venituri totale3.018
Cheltuieli totale1.422
Profit / pierdere brută1.596
Profit / pierdere netă1.505
Active imobilizate613
Active circulante2.433
casa și conturi la bănci2.433
Datorii1.341
Capitaluri proprii1.705
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Teleorman

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5320 – Alte activități poștale și de curier

  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5320 Alte activități poștale și de curier

Întrebări frecvente despre DANY TOURING FAST SRL

Care este CUI-ul firmei DANY TOURING FAST SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DANY TOURING FAST SRL este 36548153. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J34/452/2016, iar codul EUID este ROONRC.J34/452/2016.

Unde are sediul DANY TOURING FAST SRL?

Sediul social al firmei DANY TOURING FAST SRL este în SFINȚEȘTI, Sat Sfințești, Comuna Sfințești, Teleorman, județul Teleorman, cod poștal 147340, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DANY TOURING FAST SRL?

Activitatea principală a firmei DANY TOURING FAST SRL este „Alte activități poștale și de curier”, cod CAEN 5320. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DANY TOURING FAST SRL?

DANY TOURING FAST SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 septembrie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma DANY TOURING FAST SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DANY TOURING FAST SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Sfințești sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are DANY TOURING FAST SRL?

În 2016, DANY TOURING FAST SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.018 lei și un profit net de 1.505 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DANY TOURING FAST SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DANY TOURING FAST SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/36548153

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează